Žaliavalgystė arba rojaus sodų problemos

Žaliavalgystė arba rojaus sodų problemos

Apie gerus rezultatus daug pripaišyta žalio maisto reklamoje rawfood. Pakalbėkim apie negerus :)
Ne visi rezultatai tokie, kokių tikimąsi žaliavalgystėje. Daugelis žaliagalvių neapsieina be papildų, kuriais praktiškai ir maitinasi... Jų virtuvės pilnos proteinų, vitaminų, alkio nuėmėjų, nuotaikos gerintojų ir naujai atrandamų papildų, vaistų, vitaminų. Žaliavalgiai juos vartoja, bijodami prarasti sveikatą. Negerai, jog keistų dietų šalininkai priverčia save nekreipti dėmesio į slenkančius plaukus, krentančius dantis, sausėjančią odą, tikėdamiesi, kad jie kaip gyvatės išsiners iš senos  odos ir gyvens su nająja :) Svarbus neteisingo maisto faktorius, pastebimas žaliavalgių gretose, yra šis: dingsta agresija arba ji nebetelpa į jokius rėmus. Jie jaučia agresiją valgantiems ne tai, ką valgo patys, ir, neduok dieve, kritikuojantiems jų elgesį. Čia panašu į globalistų organizuojamas revoliucijas su maistu ir aukomis:)

Kažkam pavyksta tapti žaliažoliavalgiu. Tačiau nėra oficialių, bent 10 metų stebėjimo, išvadų. Fotografijos, video nėra kompetentingi įrodymai, nes kalbėti galima viską, kas į galvą šauna:)  Gaila žmonių, laukiančių, kol išdygs nauji plaukai, dantys, nes savi iškrito, nespėjus pasenti...  Kodėl taip yra? Nežinau. Mokslas neturi eksperimentinių išvadų apie maitinimosi revoliuciją. Yra tik pseudo mokslininkų išvados priklausomoje nuo pardavimų laboratorijoje, kuri yra rawfood ar not rawfood komercijos dalis.

Liūdna, bet daugelis šio maisto šalininkų lieka tokie, kokie buvę, tik su kitokiu meniu ir euforija, kad yra kitokie:) Tai viskas, kas pas juos pasikeitė. Gyvas maistas turi tendenciją keisti žmogaus charakterį. Tačiau ši tendencija nereiškia, kad pasikeitimai stabilūs ir geri. Liūdna sutikti pagiežingus, piktus, kitus smerkiančius žmones, gudrius ir apsukrius, arba užsidariusius vienatvėje ir tyloje – žaliavalgius. Spalvoti paveiksliukai, filmukai, kaip šaunu valgyti gyvą maistą, sužavi daugelį, tačiau tik nedaugelis pasiekia šį gyvenimo būdą sveikas. Tikėti reklama yra ne visai protingų žmonių reikalas...

Žmonių, gyvenančių tokį gyvenimą bent 25 metus ir išlikusių psichiškai ir fiziškai sveikais, procentas neaiškus. Jie yra, tačiau kiek jų? O gal jų nėra? Statistikos nėra, patikimų duomenų – taip pat. O pavienių žmonių teiginiai, kaip jiems gerai ir kokie jie sveiki, yra subjektyvūs. Žmonės ir viską valgydami taip pat ir tiek pat gyvena. Produktyviausias žmogaus amžius tarp 20 ir 50 metų turi privalumą - ištveria didžiules organizmo perkrovas. Prisiminkime fašistinius konclagerius. Yra išgyvenusių juose žmonių. Jie buvo stiprios psichikos, dvasios, turėjo jauną 20 - 50 metų organizmą. Kiti palūžo dar iki likvidacijos. Maistas neturėjo jokios įtakos. Vadinasi, ekstremaliais atvejais žmogaus neišgelbės uoga... Tai verčia susimąstyti. Patiko vieno aršaus žaliavalgio laiškas. Man rašo: „Negi jūs nesuprantate, kad žaliavalgystė - tai angelų maistas?“ Aš sutinku, kad galbūt angelų maistas. Jam pasiūliau nueiti prie veidrodžio ir pažiūrėti į savo nugarą: ar ten yra sparnai?

Agresyvumo dozės

Krito į akis agresyvumo sumažėjimas, vartojant tiek vegetarišką, tiek gyvą maistą. Kai kas teigia, kad tai gerai. Iš dalies  sutinku. Viskas priklauso nuo to, kur tu gyveni ir kiek agresijos turi. Jeigu gyveni rojuje, tada kam tau ten agresyvumas? :) Agresyvumas - tai savisauga, išgyvenimas, puiki reakcija, pirmavimas. Agresyvumas, kaip ir viskas, turi turėti sveiką kiekį. Daugelis žaliavalgių kažkodėl nebesiekia verslo, politikos, karjeros. Atvirkščiai, stengiasi atsiriboti, nebekurti pelningų projektų, nes tai susiję su neišvengiama kova ir padidėjusiu agresyvumu verslo pasaulyje. Jie buriasi į bendruomenes, kad būtų stipresni:) Pavieniai - silpni. Konkuruoti žaliavalgiui, veganui su visavalgiu dideliuose projektuose nėra lengva, nes pagrindinis verslas sukasi visavalgių erdvėje. Galbūt tik todėl?:) Kad laimėtumei, reikalinga išmintinga agresija.  Stebėjau TV šou, kur žaliavalgiai bandė apginti savo meniu... Vaizdelis apgailėtinas... Jie net nesuvokė, pas ką atėjo. Jų laikysena kalbėjo už juos, rodydama, kad tai uždaros sistemos.

Lytinė organizmo kalba

Tiek peršlakavus save visavalgyste, tiek nualinus organizmą žaliavalgyste, ar kitokia -yste:) žmonės pastebi seksualumo, lytinius sutrikimus. Lytinė funkcija priklauso nuo gyvenimo būdo. Organizmui pajautus grėsmę jo egzistavimui, jis blokuoja lytinius dalykus ir ne tik juos. Organizmas protingesnis už žmogų ir jo manymus. Pajutęs pavojų, nemato prasmės daugintis ir žmogus arba nebegali, arba nebenori sekso :) Taupo energiją. Ateina impotencija. Moterims prapuola orgazmas, išnyksta, išsiderina menstruacijos, dingsta seksualumas. Organizmas visaip bando kompensuoti jam reikalingų medžiagų trūkumą. Kai kas tokius pasikeitimus teisina apsivalymu ir džiūgauja, kad nugalėjo lytinį potraukį, bei atsikratė menstruacijų :). Galbūt jie teisūs? O jeigu ne? Tuomet savo noru dalyvauja globaliniame eksperimente...:)
Kitas tokio meniu trūkumas - padidintas jautrumas. Tai ir gerai, ir blogai. Gerai, nes žmogus nujaučia realybę. Blogai, nes reakcija tampa nebe adekvati daugumos atžvilgiu. Pasekmėje jautrūs žmonės vengia juos nesuprantančių žmonių arba nebekreipia dėmesio į netoleruojančių patyčias ir tuo būdu jaučia diskomfortą. Sekanti problema - toks maistas tikrai atveria neįprastus pojūčius ir žmonės darosi lyg ekstrasensai, jaučia mintis, ima matyti vaizdus. Tačiau, neturėdami jokio parapsichologinio išsilavinimo, gryna šia žodžio prasme, „svaigsta“ iki pamišimo. Kai kas kalbasi su vaisiais, kai kas su ateiviais :)
Pasisakau už sveiko proto meniu. Jeigu žmogus pribrendo neįprastam meniu, tada jam nebekyla abejonių ir klausimų, nes jo sveikata reguliuojasi ne maistu, o protu. Jeigu žmogus beprotis, jam meniu nepadės:) Aklas informacijos priėmimas sukelia savęs išaukštinimą: aš - kitoks, geresnis už tave, nes tu š valgai, o aš ne.  Žmonės, kurie teigia gyvenantys gyvu maistu 10 -15 metų, nereiškia, kad tau bus taip gerai, kaip jie apie save rašo. O ar jie rašo tiesą? Pasidomėkite ir tais žmonėmis, kurie sugriovė savo sveikatą panašiu būdu. Pasverkite, kas jus daugiau įkvepia: sakantys - valio ar tie, kurių jau nebėra. Nėra rimtos statistikos. Yra nupiešti tekstai. Beprasmybė tikėti tuo, kas, ką rašo. Kad ir manimi :) Tik organizmas nemeluoja. Jeigu maistas tinka yra puiki savijauta ir sveika psichika:) Mano kredo – nekenk sau. Florantiečių uždavinys yra visapusiškas tobulėjimas, o ne žarnyno turinys.

Kelias atgal

Mąstantis žmogus, nesureikšmina tikėjimo. Jo nesužavėsi gražia psichoze apie ateities perspektyvas. Išmintingas gyvena dabarties perspektyvose, kurios yra ateities pagrindas. Mados keičiasi. Kiek maisto mada nusineš gyvybių vardan kelių prisitaikiusių? Kas ves tokią statistiką? Kas imsis atsakomybės? Niekas. Todėl metodas lieka tikėjimo atmaina. Religingi žmonės irgi pasveiksta tikėjimu. Kas drįs teigti, kad tikintieji neturi savo gretose pakankamai tobulų žmonių? Visur yra visokių žmonių.

Nemirtingumas

Nemirtingumas vienas iš gyvo maisto tikslų. O kam jis reikalingas? Nemirtingumas negarantuoja taikos, gėrio, grožio, neapsaugo nuo išsigimimo, nedovanoja gyvenimo kokybės. Greičiausiai atvirkščiai. Galbūt žmonių nemirtingumas - planetos mirtis?Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.