Tikrovės variacijos arba likimo kūrimas

Tikrovės variacijos arba likimo kūrimas

Pasakėčios, patarlės, posakiai – liaudies išmintis, parodo, kad egzistuoja  ne šiaip sau. Stebėjimai, įvairių situacijų kūrimai, įvairių žmonių charakteriai rodo, kad pakeisti save įgalūs ne visi. Yra žmonės, kurie supranta ir nori keisti charakterį, reiškia save, ir savo likimą. Tačiau negali, nes negeros, griaunančios savybės įsišaknija taip giliai, jog išrovus jas prarandamas ryšys su savimi ir jos sugrįžta atgal, kaip įprastas gyvenimas. Žmogus susikuria įmonę, turi šeimą, tačiau giliai savyje svajoja vėl grįžti į tą būseną, kai nieko nereikėjo dirbti, pakako rinkti butelius ir žiūrėti tv.
Šitaip mąstant perspektyvūs įvykiai stabdomi. Bet dėl nesėkmių žmogus kaltina rinką, ekonomiką, sutuoktinį, ar dar ką. O priežastis jo viduje - nenorėjime mokytis. Ką reiškia mokytis gyventi? Reiškia keisti charakterį, kad kurtųsi norima realybė. Žmonės nenori mokytis, dėl vienos paprastos priežasties – puikybės. Jame - vienintelis „Aš“, ir nėra kitų „Aš“, todėl ir mokytis nėra iš ko. :) Kai matau kitų žmonių išmintį, galiu ją perimti, pasinaudoti, tuo būdu konstruodama savo išminties projekciją. Kai iš anksto yra nusistatyta, kad kitas žmogus ar grupė žmonių, ar visi žmonės yra kvaili, žemesni už taip manantįjį, tuomet žmogus tampa trombu, užcementavęs save nuomonėje.

Gyvybės formų įvairovė didelė, taip pat ir charakterių - nesuskaičiuojama daugybė. Kam jas skaičiuoti, kam nustatinėti charakterio tipus? Kokia iš to nauda, jeigu sužinai, kad esi toks ar anoks? Na ir kas, kad esi pašėlęs ar flegma? Nejaugi gyvas žmogus pats nežino, koks jis yra? Kam reikalingi ezoteriniai ar psichologiniai pavadinimai to, ką žmogus mato veidrodyje, tikrovėje?  

Būdai nuspėti ir keisti tikrovę.

Nuspėti ateitį gali kiekvienas. Pasinaudojęs – stebėjimu. Kad išsiugdyti stebėjimą, būtinas laikas ir praktika. Egzistuoja idealus mokymasis, kai mokomasi iš mokytojo – gyvo žmogaus, kuris gali realiai pademonstruoti daugiametį mokymosi procesą savo gyvenimo tikrovėje. Toks demonstravimas - tai savo paties ir kitų žmonių likimų kūrimas. Žodinė šio proceso demonstracija neįmanoma. Kalbėt galime bele ką. Vyksmas šiame pasaulyje vyksta trim būdais, neturinčiais eilės: kūryba, griovimas, palaikymas. Kiekvienas iš jų gali vykti pirmas, priklausomai nuo situacijos.

Tikrovė - veiksmų ir pasekmių rezultatas. Veiksmai ar pasekmės yra labirintas. Konkretus norimos tikrovės elementas gali tapti tikrove per veiksmų ir pasekmių arba per pasekmių ir veiksmų priežastį.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.