Tikra moteris... tikras vyras

Tikra moteris... tikras vyras

Geriausia, kai šalia tikro vyro - tikra moteris.  Ką reiškia tikras ir tikra? Atitinkantys lyties savybes. Jeigu moteris silpna, kaip moteris – tai jai netinka vyras su sijonu. Ar tikras vyras kariauja su moterimis, ginčijasi, įrodinėja, įsižeidinėja? Tikri vyrai kariauja su kitais tikrais vyrais. Moterims natūralu ginčytis:) Taip jos išreiškia savo moterišką energiją ir todėl yra sveikos, nes nelaiko savyje emocinio purvo, kurį sukuria neharmoningas bendravimas. Tikra moteris niekada nesislėps už vyro nugaros, nuo savo liežuvio pridarytų problemų. Būna net ir garbingo amžiaus moterys, kurios prikaišioja liežuvį į visus „plyšius“, o kai reikia už tai atsakyti, užsiundo savo sugulovą - vyrą, lyg šunį... fas:) Joks tikras vyras nesikiš į bobų reikalus. Matote, kaip lengva pamatyti, kas yra kas:) Vyro reikalas moterį apginti nuo ... vyrų: tiek lendančių pas ją į lovą, tiek siekiančių jos meilės, skriaudžiančių ir t.t. Tačiau, kai vyras „gina“ moterį nuo moters, jis nebe vyras, o ji nebe moteris, jeigu negali savo lyties reikaluose susitvarkyti pati. Kai moteris neįdomi, šalta, susiraukusi, tuomet ji visada randa problemų su kitomis moterimis, nes vyrai jos orbitoje nebepasitaiko arba praskrenda pro šalį, bijodami užkliūti. Tikri vyrai ir tikros moterys rūpinasi vieni kitais, nes jiems tai malonu. Netikri tai daro, nes ... reikia.

Kai šalia vyro – hibridas, jis vyru likti nebegali. Bobėja ir bambeklėja. Kai šalia moters bambeklis, ji vyriškėja, darosi „kieta“, grubėja net balsas.

Susipažįsta žmonės, ir vyras gėrisi geromis moters savybėmis. Pagyvena kartu ir moteris suvyriškėja, nes gyvena ne su vyru, o su boba... Tada vyras sako, jog seniau buvo geresnė, suprasdavo jį, o dabar pasikeitė, suvyriškėjo ir jam tokia nepatinka. Deja, su juo gali gyventi tik... vyriškos moterys. Kitos sirgs ir mirs. O kas belieka, kai viską reikia darytis pačiai: gintis, pinigus užsidirbti, visą buitį tvarkyti, vyru lyg vaiku rūpintis, nes jis įgalus tik internetinius žaidimus žaisti ir meškerioti:)

Iš veido galima pasakyti, ar atitinka žmogaus gyvenimas gamtos duotą anatomiją, bei fiziologiją ar ne? Jeigu ne - nosis ištysta, akių vokai užsileidžia, burna persikreipia, veidas įgauna asimetriją, tampa geltonu, pilku. O ko tikėtis visą laiką gyvenant susiraukus :)
Gamtoje negali būti skylės, nes tuomet ją bando užpildyti hibridai. Kai vištidėje nėra gaidžio, tai visada atsiranda višta, kuri imituoja gaidžio funkciją... Na, o kai vieni gaidžiai... analogiškai:) Manote žmonės skiriasi nuo gyvūnų? Ne. Tai matome visur, kur vyrai subobėja, o moterys suvyriškėja. Todėl pasižiūrėjus į moterį labai aišku su kuo ji gyvena:). O žvilgtelėjus į vyrą, matosi akivaizdus moters charakteris:) Vyriškas savim pasitikintis vyras ir moteriška savim pasitikinti moteris sukuria puikią šeimą, gyvena mažiausiai kol vaikaus užaugina, ir sukuria turtą sau ir vaikams.

Kai žmonės lieka faunos mąstysenoje, tuomet matome vaizdelį – kaktą su užrašu: aš visada teisus, neklystantis, kita pusė visada klysta, tik aš geras ir kenčiu visa tai, nes... myliu:) Tokia hibridų psichika ir nieko jūs tokiai galvai, su „tokia“ psichika nebeįaiškinsite:)

Savęs gydymas :)

O jeigu rimtai... Žmogaus lyties prigimtinį tikrumą apsprendžia ... vertybės, kurių pagrindas... tikėjimas. Žmonės be tikėjimo, praranda ne tik savąjį aš, bet ir lytį, tapatybę. O kam tai reikalinga, jeigu esi tarpinė lytis:) Šeima, santuoka, tai du viename, o ne vienas ... dviejuose:) Tikras vyras pasaulį gelbėja, o su juo kartu ir visą savo šeimą, giminę; už tai mes juos mylime – už vyriškumą atiduodame meilę. Tai uždaras ratas. Tikrų lyčių odisėja. Tikrą moterį ir vyrą suformuoja meilė – šeima - vaikas. Tuomet visa kita realizacija daug lengvesnė.Asistentas paveiksliukas

neMoteris tikro vyro neras

Kaip gali netikra moteris susirasti tikra vyrą? Ar netikras vyras susirasti tikrą moterį? Tai neįmanoma, nes tokie nepasitaikys, kadangi jų neatpažins. Žmogus mato ir suvokia tik tai - kas yra pats.

Aš galvoju, kad visų pirma reikėtų apsispręsti kokio gyvenimo nori, susivokti savo vertybes, kaip ir patarė autorė. Labai gerai apmąstyti ir darytis veiksmų planą. Kalbant paprasčiau, suprasti savo tikslą - kokio nori gyvenimo, tada užsiimti savęs pažinimu ir suprasti, kodėl iki šiol negyveni taip, kaip nori, ar "kaip manai yra teisinga". Tai suvokus suprasti ką keisti savyje ir pradėti tai rimtai daryti. Kiekvieną dieną sodinti sveikatos, o ne piktžolių sėklas.


Žodis „neįmanoma“ labai

Be ilgametės šeimyninio gyvenimo patirties, be savo tėvų laimingos santuokos ir ilgo gyvenimo kartu, pavyzdžio, vien tik nuomonė apie santuoką, nepadės sukurti laimingą šeimą, išleisti vaikus į mokslus, paruošti juos gyvenimui, nes nėra išminties ir vaikystės pavyzdžio. Nerealizuotas “žinojimas, manymas” ne tik neturi vertės, bet dar sukuria kančią ir nelaimę.  
Apskritai, sakyti „neįmanoma“ yra naivu. Kas vienam neįmanoma, kitam – kasdienybėJ. Ilgamečiai įvairių tautybių šeimų stebėjimai (15 - 20 metų) duoda vis tuos pačius atsakymus, kuriuos jau atrado senovės žmonės, ir kurie padeda sukurti laimingą santuoką. Kas jais vadovaujasi, tas nesukuria nelaimingų vaikų ir savęs pačių. Tik ilgai gyvenant kartu, bent jau nors 10 metų tikroje santuokoje, o ne skudurėlius susimetus, įmanoma pamatyti, ar teisingi buvo jūsų įsivaizdavimai, kaip reikia gyventi. Neteisingas savo nuomones, protingas žmogus taiso įteisingas, o kvailas - skiriasi. Svarbiausias darnios, laimingos šeimos kriterijus, yra ištikimybė. Jeigu nėra ištikimybės, nėra ir meilės, o yra neįgalus mylėti prisitaikėlis,  nes meilę suvokia … protu, kuriame jos nebūna. Kol draugaujama, visi plunksneles pakedena, sparneliais plevena ir gražiai čiulba. O kai gyvena kartu, plika akimi matome akivaizdžią tiesą: kuris kurį suvalgė..., suvalgytas serga ir miršta, jeigu nespėja pabėgti.
Moteris nebemedituoja, nebedainuoja, nebesišypso, nebešoka, nebesitvarko, iš sveikos tampa ligota, nes būtybė “aš vyras” pastoviai moko ją gyventi, ėda pamokslais, reikalavimais daug gašlaus sekso. Moters problema – pamilo ne vyrą. Jo problema – jis niekada nemylėjo. Krupštus, nebijantis darbo darbštuolis, baigęs mokslus, nes turi galvą, besirealizuojantis įvairiausiuose specialybėse, tvarkingas, gamtą mylintis vyras, susideda su gražuole, sekso suviliotas; o ji - pikta ragana, vyrą padaro arba piktu raganiumi, arba mirusi.  Šie reiškiniai vyksta apie mus, su mumis, su mūsų artimais, kaimynais, įžymybių gyvenimuose, kurie yra viešinami ir mums akivaizdžiai matomi. Tereikia faktų ilgamečio stebėjimo. Dvasingas žmogus, tuo daug supratimo, neturi gašlumo ir išskaičiavimo. Doras, tikras vyras, niekada nepuls moters savo pamokslais, ginčais, nes jis ją myli. Ką žmogus jaučia žmogui, tą ir parodo. Kai stipresnė lytis kariauja su silpnesne, ji silpnėja. Toks gamtos verdiktas. Stiprus žmogus ramus, patenkintas ir kitiems tai duoda, Su juo ramu ir nekyla noro ginčytis. Jis negaili savęs, nesaugoja, nelepina, todėl ir yra stiprus, įgalus rūpintis silpnesniais ir tais, kuriuos myli.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.