Telepatija - perduokim meilę

Telepatija - gamtoje

Nėra valstybinių universitetų, mokinančių sąmoningo minčių perdavimo ir priėmimo. Galime eksperimentuoti. Dėl to niekas nebaus, ir nenukentės.

Mintys persiduoda pačios. Padaryti tai sąmoningai - sunkiau. Reikia mokytis. Neturi reikšmės minties kryptis ir atstumas. Mintis persiduoda akimirksniu. Perdavimo galia priklauso nuo ritminio kvėpavimo ir sugebėjimo pasinerti į transą. Tik tiek tereikia.

Ramybė – kūrybos pagrindas

Kaip praktikuoti transą? Reikalingas minimalus maisto kiekis, sveikas gyvenimo būdas. Būtina ramybė. Ją išlaikyti bent savaitę. Mokėti į ją savarankiškai įeiti ir išeiti. Sąmonė švari, protas nekuria minčių, vaizduotė - vaizdinių. Mąstome tik sąmoningai. Jeigu kyla nevalinga mintys būtina persikelti į antrą, trečią aš, ir ją stebėti, kol ji pasišalins. Nesistenkite specialiai nemąstyti, naudoti valios pastangas. Tai viską sugadins. Laisvai, lengvai, natūraliai. Stebite, lėtai giliai kvėpuojate, kad organizmą pripildyti energija. Jeigu norisi miego, reiškia neteisingas kvėpavimas. Eikite gult, jums nepavyko. Pabandysite kitą kartą.

Turime pasijausti, jog esame stiprūs, žvalūs ir kaip niekad ... gyvi. Tai reikš - energijos pakanka. Tuomet, pulso takto pagalba, ją keliame į galvą. Svarbu gerai jaustis. Jeigu veržia ar skauda galvą – pratimą nutraukti. Jaučiatės žvaliai, stipriai? Tuomet, mintyse kuriate tuštumą, kurią užpildote to žmogaus vaizdu, kuriam nukreipsite mintį. Vaizdas turi būti kontrastingai realus: tikslus, ryškus, aiškiai matomas. Koncentruojatės į mintį, kurią norite perduoti. Siųskite ją į matomą vaizdą savo pulso ritmu. Tai viskas.

Procesas reikia nedaug energijos, nes ji kaupiama iš anksto. Nealiname savęs nuolatiniu mąstymu apie kitą žmogų, arba nesąmoningu minties siuntimu. Pabandykite ir pažiūrėkite, kokiame etape jūs esate. Ilgalaikė treniruotė sukuria viduje šio ryšio aparatą. Nervai, suvokdami, ko mes norime, išmoksta greičiau judintis. Ilgalaikė praktika vysto sugebėjimą.

Blogos mintys, dažnai veikia ne tik tą, kuriam siunčiamos, o ir tuos, kurie siunčia, sukeldamos pamišimą, nepakantumą, didelį seksualumą, alkoholizmą ir narkomaniją.

Kai žmonės myli vienas kitą, vyksta natūrali telepatija. Išmokus perduoti mintis, savaime išsiugdo ir minčių priėmimas. Aš linkiu visiems išmokti telepatijos tam, kad  perduotume meilę visiems jos stokojantiems...

Konkretumas - padeda išbristi iš problemų

Norėdami bent šiek tiek suvaldyti nenorimą situaciją, likimą,  kontretizuokime savo kalbas, elgesį ir mąstymus. Apie viską, kas mums svarbu, turi būti labai aišku. O visa kita, gali būti arba ne. Pavyzdys: butas turi būti miesto centre, gerai įrengtas ir jame neturi būti pereinamų kambarių. O visa kita gali būti. Kitas pavyzdys: automobilis turi būti 4 varomų, neturi būti daužtas. Visa kita nėra svarbu. Mokomės trumpinti kalbą konkretizuodami. Nes niekada nebūna taip, kad būtų visi pliusai. Todėl nėra prasmės apsunkinti savo tikrovę nereikalingais žodžiais, nes būtent jie apsunkina mūsų svajonių ir tikslų įgyvendinimą. Konkretumas ir aiškumas yra didelis pliusas žmogaus mąstyme ir kalboje, nes jis apsaugoja nuo problemų, kurių galėtų ir nebūti tuo atveju, jeigu žmonės nekalbėtų labai daug nereikalingų žodžių.

Nevardinkime begalę ... turėtų būti. Trumpiname išsisakymų spektrą. Iš vienos pusės - norimi dalykai, o iš kitos – nenorimi. O tai, kas viduje priimtina be svarstymų. Negatyvios, ribojančios frazės yra natūrali gyvenimo dalis. Nebijokite negatyvo taip pat, kaip ir okeano, jeigu mokate plaukti. Tai, kas neapibrėžta – nesvarstoma, reiškia leidžiama.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.