Sutuoktinių problemos. Santuokos kokybė

Sutuoktinių problemos. Santuokos kokybė

Santuokos, kaip ir viskas, turi santykių pradžią, augimą, žydėjimą ir vaisius. Jeigu santuokos sėklos, augimas ir žydėjimas visus mus džiugina: susipažinimu, draugyste ir vestuvėmis, tai vaisiai dažniausiai būna kartūs ir įvyksta arba skyrybos arba visą likusį gyvenimą žmonės pasmerkia bambėjimui, nepagarbaus elgesio demonstravimui.

Santuokos vaisius - santuokos kokybė. Jeigu kokybė yra – ją galima tobulinti. Jeigu jos nėra – santuoka žlugusi. Žmonės nugyvenę kartu 3 metus dažniausiai aiškiai pamato savo santuokos kokybę. Ir jeigu net 7 metus nugyvenę jie nieko nekeičia ir vis barasi, kovoja ir ginčijasi, tada išsivysto gyvenimo kartu karas iki mirtis išskirs. Sutuoktiniai įpranta bartis, rietis ir vienas kitą žeminti. Šis žalingas įprotis tampa jų gyvenimo būdu ir nuomone, kad visi taip „gyvena“. Tokie žmonės augina vaikus, kuriuos štampuoja tokiai pat panašiai santykai. Ir taip - iš kartos į kartą.

Tik tie, kurie drįsta mylėti iš tikrųjų, niekada netaps bambekliais, gyvenančiais kartu be meilės. Nėra sekso, nes nėra ryšio, kuris visam gyvenimui įmanomas tik tikroje meilėje. Ten, kur nėra tarp sutuoktinių pagarbos, ten lieka tik meilės parodija ir iliuzija.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.