Santuokos kokybė = sąmonės lygis

Santuokos kokybė = sąmonės lygis

Situacija. Vyras sumušė žmoną, nes grįžęs iš darbo rado ją miegančią, o kūdikį - klykiantį... Ji užmigo, nes išseko nuo išsiilgusio sekso „mylimojo“, kurį aptarnavo naktimis. Pati ji sekso malonumo nejautė, nes ką gali jausti moteris, išvargusi nuo bemiegių naktų, neramaus vaiko. Sumušęs žmoną vyras nejautė gėdos, o pagrasino, kad kitą kartą užmuš, jeigu ji užmigs prie jo vaiko. Atvykę uošviai elgėsi beveik taip pat... O kai moteris pareikalavo skyrybų, pagrasino uždaryti ją į psichiatrinę. It taip vyksta šiandien.
Moterys, bėkite nuo tironų ir išsigimėlių!!!

Šeimų „ekspertai“ vėl štampuoja aukas

Seminarus vedantis (šiandien) šeimos ekspertas kiekvienu individualiu atveju žiūri į mušimą.... kitaip. Jis mano, kad mušti žmoną galima, nes tai „labai individualu“ ir sunku pasakyti, ar ji gavo pelnytai, ar ne :) Paskaitoje, kurioje buvo susirinkusios moterytes, jis auklėjo jas lyg kvailutes sakydamas, kad vienas dalykas, kai vyras suduoda per rankas, o kitas dalykas, kai mūša kitur:) Nežinau, ką bepasakyti... Kaip žemė nešioja tokius šeimos „ekspertus“?!!!

Tokie šeimos „ekspertai“ turi masturbacijos problemą, nes su moterimi jiems jau niekas nebesigauna... Štai kodėl „profesionalai“, nesukūrę savo šeimos, patraukė į vienuolius. Tačiau jie lenda į genitalijų sferą, pasakodami vargšėms apie šeimos „santykius“ , ir bent tokiu iškrypusiu būdu, šiaip taip, patys seksualiai pasitenkina :)
Kiekviena moteris turi žinoti, kad niekas negali pakeisti kito žmogaus, tuo labiau tavo vyro, jeigu tu pati išsižiojusi klausaisi kito vyro postringavimų, kaip tau gyventi su savo vyru:)

Asmenybės lygis

Ar mes įlipame į autobusą, ar esame kino teatre, parduotuvėje, turguje - visur yra laikomasi elgesio normų. Deja, mūsų visuomenė nėra pasiekusi tokį kultūros lygį, kuriame diegiamos sutartinės, teisinės, kultūrinės elgesio šeimoje normos. Dėl šios priežasties puikiai gyvuoja senas šeimos modelis, kur moteris ir vaikai yra tik... žmogaus draugai, kaip augintiniai.
Sutuoktinių porai užduodu klausimus: kokie yra jūsų šeimos principai, vertybės, tikslai, siekiai? Kokias pareigas ir atsakomybes esate sau priskyrę? Jie nežino, ką atsakyti. Abu mikčioja ir trauko pečiais.
Štai kodėl asmenybės tobulėjimo paskaitos būtinos pirmiau nei meilės... Nes kai nėra asmenybių, yra krūvos meilės problemų ir kančių, o galop - skyrybos ir nusivylimai kita lytimi. Šeimos problemas mokomės spręsti vadovaudamiesi ne dogmos ar sektos liūliavimais, ne neaiškios rankos rašytais raštais, o laisvos asmenybės pagrindais. Keliame savo dvasinę, psichinę ir fizinę kultūrą bei laisvę, ir tik tuomet kuriame lygiavertę santuoką. Tada neteks patirti nei smurto, nei nusivylimo.

Jeigu jūs neturite poreikio keisti savęs, tada yra tikimybė kartoti klaidas ir, bėgant nuo vilko, papulti pas mešką...  Linkiu jums mokytis, mokytis, nes tik tobulinamas veiksmas duoda norimą rezultatą.
Kuriant šeimą, nereikia skubėti. Iki santuokos abiems pravartu save pažinti kitaip, nei jūs jau pažįstate. Save, o ne kitą... Galbūt susipažinę kitaip su savimi, jūs nebenorėsite kurti santuokos ir net likti pažįstamiems su išrinktuoju...Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.