Sąmonės ir nesąmonės lygis

Sąmonės  ir nesąmonės lygis

Straipsnis sąmonės lygių pažinimui.
Sąvoka „mokytojas“ yra daugiasluoksnė. Sąmonės lygis apsprendžia mokytojo būtinumą. Iš esmės mokymosi procesas yra kylančiojo, o ne stovinčio vietoje būtinumas. Tau nereikia mokytojo? Tu stovi vietoje. Mokytojas gali būti ir ... medis, ir jūra, ir kaimynas - bet kas, su kuo mes turime sąveiką. Tačiau tai sekančio lygio smegenims. Ir toks mokymasis atsispindi žmogaus pasiekimuose, santykyje su visuomene, sveikatoje, išvaizdoje.

Yra žmonių, kuriems atrodo, kad jie mokosi iš gyvenimo ar mokytojo, ar patys viską moka, tačiau jų realybė yra baisi...
Išsivystęs protas visada siekia perimti naują informaciją ir ją realizuoti. Būtent išsivystymas ir yra realizacija. Daugelis stringa realizacijoje. Strigęs protas tik perima informaciją, daugiau nieko. Gauname produktą – viską žinantį, visus mokinantį žmogų, kuris praradęs formą, sveikatą bei artimus. Mokytojas – per siaura sąvoka, kad parodytų mokymosi proceso erdvę. Žmones, realizavusius daugiau už kitus, įvardija mokytojais tie, kurie strigę realizacijoje, bet vis dar turi suvokimą, suteikiantį jiems galimybę mokytis. Žmonės, strigę savo „tiesoje“, augina nepakantumą daugiau išmanantiems. Iš to auga savybė – puikybė, kuri neleidžia mokytis net iš savo paties klaidų.
Kalbos apie mokytojus yra daugiasluoksnės. Aš suteikiu informaciją keliems lygiams. Mano svetainė - daugiasluoksnė. Dėl šios priežasties informacija apie tą patį dalyką yra skirtinga. Žemo intelekto žmonės daro gyvenimišką klaidą, kai lygina informaciją ir ieško prieštaravimų. Taip jie gyvenime kuria painiavą, rodydami tą savo žemą lygį ir nesuvokimą. Jeigu jūs žinote, ko norite, tai informacija keis gyvenimą, keis viską, ką reikia keisti, duos patirtį ir jūs gausite rezultatą. Kai nežinote, ko norite, kaip, kokio gyvenimo siekiate, tada informacija stringa palyginimuose ir debatuose. Nestrikite lia, lia, lia faile apie tai, kas, ką pasakė ir kaip prieštarauja pats sau:)  Geriau išsiaiškinkite, ko jūs patys norite. Tuomet net didžiausia nesąmonė padės. Kai žmogus sako, kad visur buvo ir niekas nepadėjo, tai rodo, kad kaltas jis pats. Nes yra tokios menkos nuovokos, jog nesugebėjo perimti informacijos ir išmokti jos realizuoti net tuomet, kai jį mokino. Vienam žodis – veiksmas ir rezultatas, kitam žodis pro vieną ausį įėjo, pro kitą išėjo - tuo mes vieni nuo kitų ir skiriamės.

Civilizacija A

civilizacija_0.jpgA civilizacijoje buvo pasiektas aukščiausias technologijų išsivystymo lygis. Tačiau vieni nesustojo ir siekė toliau pažinti tobulėjimą, o kitiems pakako pasiekto lygio ir jie tik mėgavosi rezultatais, panaudojo juos versle.

Vergai savo noru

Tuomet įvyko visuomenės sąmonės lygių skilimas, ir strigę mėgautis malonume tapo ... vergais tų, kurie nuėjo toliau siekti tobulumo. Nieko nesiekiantys stabdo bet kokį progresą ir tampa virusu, vedančiu visuomenę į susinaikinimą.

Išlikti...

Kad išlikti, visuomenė priversta... priversti atsilikusius paklusti, laikytis harmonizuojančių elgesį taisyklių. Tačiau ši priemonė nebeleidžia strigusiems mėgautis „gyvenimu“ ir todėl jie sukyla. Revoliucija. Kontinentas nuskęsta. Prieš tai iš jo pakilo skraidantys aparatai. Taip išsaugomas tobulėjantis genomas.
Kur nusileido išsaugoję save? Ir ar nusileido? Galbūt tebesklandantys kosmoso platybėse patobulino savo skraidančius aparatus iki planetos lygio? Galbūt mes ir esame tame aparate?:)

Galbūt jį kas nors pavadino Žemės planeta? O galbūt jie dar tik nusileis į nesąmoningų būtybių sąmoningą planetą – Žemę? Pabandykite, gal jums pavyks įjungti savo smegenų mąstymo matricą ir rasti teisingą atsakymą. Tuomet jūs pereisite į sekantį lygį... Turiu jums pasakyti, kad teisingas atsakymas egzistuoja.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.