Puikybė ar susireikšminimas - sielos liga

Puikybė ar susireikšminimas - sielos liga

Dažnas klausia, kas tas egoizmas, egoistas, kas ta puikybė?  Tai sielos liga, kuria žmogus nori sirgti, nes jam visiškai nesinori keistis:) Jie nemano, kad serga:)

Puikybė prasideda nuo savęs matymo, kaip vienintelio svarbaus objekto šiame pasaulyje ir tai išreiškiama visur, kur tik galima išreikšti. Jie kartoja vis tą patį: "Dėl ko aš gyvenu, kaip aš mąstau, ką aš jaučiu, aš neturiu to, ko noriu, man žmogus pasakė, mano mintys, mane kamuoja...man, mano, mane, aš... ir t.t."  Puikybė lydima savanoriška depresija... O kai nuotaika geresnė, vartojamas žodelis "mes": mes tokie, mes anokie.  Po "mes" slypi vienišas "aš" su nenoru keistis, mokytis, nes ir taip manosi esąs "tobulas":)

Dažniausia tokių žmonių išvaizda neproporcinga. Jei tokiam žmogui pasakysi, ką daryti, kad gyvenime atsirastų darbo, meilė, hobis ir jis taptų gyvenimo šeimininku - jis atsakys: "Aš pats žinau, ką man daryti, neaiškink man." O jeigu ir išklausys, tai padarys viską atvirkščiai:) Va ir turime armiją savo noru depresuotų, nieko nenorinčių keisti nevykėlių. Netgi depresija pas juos yra netikra, o imituojama, nes gydytis jie gi nenori...

Dažniausiai tokie žmonės lieka su tokiais pat, kokie patys, ir vieni kitiems guodžiasi, kaip sunku gyventi. Pabrėžiu - nieko nenori keisti. O aktyviems savo gyvenimo kūrėjams, yra smagu žavėtis vieni kitų pasiekimais, kūryba, darbu, pergalėmis, menu, dainomis:). Tuo ir skiriamės.

Paskendę puikybėje  nebegali gyventi be sunkumų, depresijų, ir kai viskas pas juos gerai.... jiems vis tiek yra blogai, nes kažko trūksta:) Tai žalingas įprotis jaustis blogai, kai viskas gerai:)Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.