Psichikoje - senovės virusas

Psichikoje - senovės virusas

Šiandien niekas nedraudžia Lietuvoje nusipirkti žemės, pasistatyti trobą arba surenkamą namelį. Niekas nedraudžia pasodinti sodą, gimdyti vaikus ir važiuoti į bet kurį pasaulio kraštą atostogų. Niekas nedraudžia puošti Lietuvą savo darbais ir žavėtis kitų žmonių panašia veikla. Taip, yra ir degradų, yra ir nepataikančių į savo kelią. Tačiau kur jų nėra? Valstybės įstatymai juos arba veisia, arba riboja, kad nenužudytų iki galo Lietuvos savo nepasitenkinimu, agresija ir tinginyste. Nes, kad gyventi gerai, mat reikia dirbti... Ne visiems tai patinka:)

Tinginių psichologija

Tinginys reikalauja visko: pinigų, darbo, namo, ypač laisvės:) ir lengvatų. Jis nenori nieko dirbti. Darbui jis turi ruoštis ilgai, kaip skrydžiui į kosmosą:) Tik norint alų gerti, valgyti tortus, viską turėti, parazituoti, mergas kirkinti, politika domėtis, ypač sėdint ant sofos, būtina revoliucija, atpirkimo ožys, tas, kuris viską turi ir... neduoda. Kadangi tinginys dirbti nemoka, tingi ir nenori, tai, neturėdamas darbo patirties, negali patikėti, kad kas nors iš žmonių genties dirba ir dar nuo dūšios... Tinginiui - tai utopija. Todėl išvada smegenėlėse gimsta vienintelė – visi vagys, blogiukai, užkariautojai.
Tinginystė veikia žiauriau nei virusas ir plinta neįtikėtinai greitai, net iki partijos ir vietos seime. Tik štai bėda: ten būtina savo programą pristatyti... O kai galva tuščia, iš kur tą programą imti? Čia pasitarnauja biblioteka, kur visokios rašliavos – makulatūros tiek daug, kad porą žiemų visai Lietuvai už šilumą mokėti nereiktų. Atrausei kokią senieną, kaip gerą buvo seniau ir  „MES“  buvome laimingi. Nesvarbu, kad ten negyvenome, gi va šulas koks rašytojas, sėdėdamas geroje vietoje, užrašė: „Buvo gerai“. Štai ir viskas. Programa yra. Atkaskime folklorą ir padarykime jį tikslu. Čia gi nei dirbti, nei kurti, nei mąstyti nereikia. Skaitai, kaip buvo, ir visiems kiši, kaip vienintelę tiesą, svarbu, kad durniai patikėtų... O tada, va tada „MES“ – aš į valdžią atsisėsiu, šalin drakoną, tegyvuoja drakonas – aš.

Praeitis - geriausia ganymo politika

Taip jau yra, jog avis gano tas, kuris bent piemeniu tampa... Kuo daugiau avių, tuo daugiau šalyje chaoso ir piemenų, tinginių. Joks žmogus, gerbiantis gyvenimą, nespjaus į dabartį ir neliaupsins praeities, kokia ji bebūtų, nes jos nebėra. O dabartis - čia ir dabar: pastoviai gimsta vaikai, auga sodai, gyvena žmonės čia ir dabar. Jiems reikia dabar gyventi, dirbti, kvėpuoti, siekti tikslo vardan laimės, dabar, o ne vakar, kažkokių žmonių „teisybėje“. Tradicijas, kurios verčia žmones kovoti ir skirtis, sėti nesantaiką ir kiršinti šeimos narius, būtina trinti, o ne iškelti lyg vėliavą. Mes turėjome „ten“, toje „geroje“ Lietuvoje tokį: „Taigis, kaipgis, o pati negali?“, kuris rodo ir požiūrį į moterį, į vaiką, kas ir buvo ir yra mūsų tautos nuosmukio šaltinis. Tad kur veda protėviai, politika? Į pasididžiavimą, kad žudėm ir užkovojome rusus? Oj, kaip buvo fainai?:) Kur veda? Atsakysiu, kur... Į tautos išnykimą ir į masišką „vingių jonų“ gamybą. Jeigu žmogus, šeima ar tauta neevoliucionuoja, netobulėja, esamajame laike neturi laimės, jie – nelaimingi ir pasmerkia patys save susinaikinti: žmogus – mirčiai, šeima – skyryboms, tauta – išnykimui.

Laimė ir džiaugsmas yra dvi nesustabdomos, gėrį kuriančios energijos ne tik sau, bet nuo savęs kaip šaltinio kitiems. Laimingas žmogus neša gėrį visur. Kur tik jis yra, erdvė prisipildo harmonijos. Laiminga šeima augina laimę kuriančius vaikus. O laiminga tauta kelia pragyvenimo lygį, siekia rezultatų. Gimsta genijai.
Rinkimai nėra cirkas, kaip kai kas bando šiuo teiginiu atbaidyti žmones nuo dalyvavimo juose. Kiekvienas balsuos už tai, koks yra pats. Ir, be abejo, jeigu rinkimus laimėtų senienų šlovintojai, tai laimingiems ir laisviems tektų imtis ginklo, kad apgintų savo gyvenimą nuo to, kas buvo senai senai, nuo "vingių jonų"... masės.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.