Proto pinklių niekučiai

Proto pinklių niekučiai

Kaip žmogus besistengtų pasislėpti po paslaptinga ar „energetiška“ priemone, (akmenuku, talismanu, užkrautu vandenėliu), deja, jis turės tik tą sveikatą, meilę, tuos įvykius, kuriuos jis susikurs savo veiksmais, žodžiais ir mintimis. Nieko kito neegzistuoja. Mistika yra tik tame, kad vieni žmonės moka stebėti savo elgesį, mintis, žodžius ir matyti  jų pasekmes (tokiu būdu apsisaugoti). Kiti ne tik moka stebėti, bet ir sąmoningai kuria norimas situacijas veiksmais, mintimis ir žodžiais. Yra tokių, kurie nesugeba to nei mokytis, nei pastebėti. Jiems ir belieka „stebuklų“ bibliotekos - knygos, biblijos, psichikos masturbacija ar magijos surogatai.

100 atsakymų galima duoti į bet kokį klausimą ir visi gali būti teisingi, kaip ir neteisingi, priklausomai nuo įtaigos galios. Žmogui įteigti galima viską, bet kokią nesąmonę. Tuo manipuliuoja daugybė apsukrių žmonių. O sugebančiųjų išmokinti žmogų valdyti savo likimą, kurti tikrovę, yra vienetai. Kodėl? Todėl, kad imtis atsakomybės už savo sveikatą, meilę, turtą, charakterį, santykius, dauguma nemato reikalo, nes tai sunkus darbas su savimi. Dauguma mano, kad yra... protingi...:) Todėl dažnas savo problemų sprendimų ieško dievukuos. Akli veda aklus į šalį, kur niekas nesikeičia. Jeigu manote, kad užkalbėta apyrankė įgali išspręsti žmonijos problemas ar vieno žmogaus problemą,  tai ... valio! Mažas vaikas irgi bėga pas mamą, ar vyresnį brolį, kad pastarieji išspręstų jo problemas. Daugelis lieka tame amžiuje visą gyvenimą.... Tiek 25, 50, tiek 75 metų sulaukę, gyvena tikėjimu, kad jų sveikatą, meilę, santykius sukurs amuletai, kažkokia energija:) likimas, šamanas, velnias ar guras.
Priimti gyvenimą tokį, koks jis yra - aukštas sielos pilotažas. O mokytis pačiam valdyti įvykius, jų kokybę - elementari žmogaus paskirtis šioje planetoje.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.