Prabudimas. Gyvenimas miegant :)

You may need: Adobe Flash Player.

Atsikėlėte vėliau nei saulė – dvasia liko miegoti. Atsikėlėte ne ryte, o tada, kai išmiegojote, protas liko miegoti. Sakote gerai jaučiatės... tik ar tikrai? Nes gera savijauta neįmanoma be geros buities, namų, šeimos, finansų. Sapnuojantys, kaip svajojantys, ilgai yra būna horizontalioje būsenoje, todėl niekada nepasiekia savo tikslų...Buvo keista, tapo įprasta

:) labai keistai man skambėjo jūsų šie žodžiai prieš kelis mėnesius. Dar keisčiau skambėjo patarimai ir nuorodos gyvenimo įvykiams. Niekaip negalėjau sujungti jūsų patarimų ir savo tikrovės į protingą visumą :))), nes man atrodė, kad nesiderina. Tačiau laikas parodė, kad rekomendacijomis reikėjo pasinaudoti. Pora tokių sąmoningo žioplumo klaidų ir, kaip visada aplankė skaudūs nusivylimai:(((, tačiau šiandien aš pats jau matau šias prognozes. Vyro ir moters santykiai, tai nėra lia lia lia, kaip daugelis mano, deja, lia lia baigiasi triukšmingomis skyrybomis ir betėviais vaikais.


Ateitis prognuozojama lengvai

Jeigu jūs asmeniškai gaunate, kokius tai nurodymus, turite bent pabandyti suprasti, kad jie savalaikiai ir būtini. Be abejo, jūs laisvi savo pasirinkimuose, bet, kai aš matau, kad vaza tuoj tuoj nukris ant grindų ir suduš į daugybę skausmingų šipulėlių, aš jums duodu asmeninius nurodymus: ką kada daryti ir kaip elgtis. Jeigu jūs patys matytumėte savo žodžių, elgesio ir minčių pasekmes, tai patys ir padarytumėte taip, kad jūsų gyvenimas, jūsų sveikata ir gerbuvis nenukristų iki liūdesio ar chaoso, iki ligos ar barnių, iki visiško sugniuždymo gyvenimo įvykių ir kitų žmonių elgesio.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2017 Psichohileris. Visos teisės saugomos.