Parapsichologas pataria

Kreipiasi įvairiausi žmonės su įvairiosiomis istorijomis. Vienas iš klausimų buvo apie tai, ką reiškia parapsichologas, kuo jis užsiima. Be jokios abejonės, norint išsiaiškinti žodžio prasmę, mano supratimu, visada reikia ieškoti šaknų. O visų žodžių šaknys yra sanskritas. Žodžio parapsichologas  pradžia yra žodelis – para, kuris reiškia: anapusinis, esantis virš, pranokstantis, tolimas, tačiau šalia. Reiškia pažodžiui sakant parapsichologija reiškia virš psichologijos, anapus jos ir tuo pačiu pranokstantis ją, bei šalia jos. Tuo būdu psichologija išplečia savo ribas paralelinių, šešėlinių, jutiminių reiškinių aiškinimo dėka.

Daug kitų klausimų užduoda žmonės. Skambina žurnalistai, smalsuoliai, tie, kuriems tikrai reikia atsakymo, kaip vaisto ar konsultacijos. Atsakau visiems. Jeigu klausimas nėra sudėtingas ir pokalbis nėra ilgas, nėra jokių problemų jums sužinoti atsakymą. Į klausimus, kurie reikalauja tyrimo, išmąstymo, išsamios konsultacijos, atsakymus galima gauti apsimokėjus.
Todėl, ir toliau su malonumu atsakau į jūsų nerimą bei smalsumą, kad tik jums padėtų ir smagiau pasidarytų. Kontaktai svetainėje.
http://www.psichohileris.lt/kainos-ir-kontaktaiRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.