Nepasikarkime ant informacijos šakos

bu, kaip baisu :)

Internete sklando 90% informacinių gaudyklių, virusų, vėjų. Kas yra informacinės gaudyklės ir virusai? Tai specialiai sukurta nuomonė, įvykiai, reportažai, video, straipsniai, ir t.t. tam, kad „formuoti“ – „ skiepyti“ reikiamą nuomonę, kuri  kurs situaciją. Tas, kažkas, paleidžia informaciją, lyg jauką, ir laukia keptų „baklažanų krintančių į jo burną“. 

O tų „baklažanų“ tikrai daug: visi, kurie neturi ką veikti, kuriems nusibodo kasdienybė, kurie neturi tikros meilės, o tik pagiežą ant buvusios pusės, esamos valdžios, viršininko; kurie nenori ar nesugeba susikurti normalaus, natūralaus sveiko gyvenimo – tampa potencialios aukos. Aukos nori būti reikšmingos, tačiau nėra kaip, nes nemoka arba nenori nieko daryti, veikti, dirbti, sportuoti,  ... tingi.  Va ir sėdi, guli, klūpo informaciniuose forumuose internete ir visur kitur, kur nemokamai patenka. Tuo būdu nejaučia, kaip įsitraukia į paspęstus spąstus: ir jau „kovoja!!!“ su netikra praeitimi, ateitimi, dabartimi, su 100 kartų perrašyta istorija, su viskuo, kas ne teip jiems atrodo turėtų būti. Šiuo būdu tampa įrankiais tų, kurie tą informaciją ir sukūrė, kad ją, lyg burokų sėklas, užsodintų į anų smegenis ir pasisavintų žmogaus dėmesį, nuomones, nervus. Iš čia randasi „žinantys“, kaip buvo, vos nesižudantis dėl to, kuo tiki – istorija :), ir tuo, kaip yra, ir kaip turi būti :) Jie ignoruoja tiek asmeninę, tiek matomą apie save akivaizdžią realybę, ir aklai tiki ... televizoriumi, kompiuteriu, popieriumi bei tais, kurie atsieit „žino“. Kadangi jie pakliūna į specialiai sukurtų egregorų srautą, egregoras pradeda kovą su žmogaus artima realybe: artimais žmonėmis, aplinka, daiktais, net augintiniai pradeda trukdyti vykdyti „ misiją“ :), žmonės susinaikina asmeninį gyvenimą ir lieka tik kova dėl „kitokio“ pasaulio. Išnykus asmeniniam gyvenimui, potencijai, santykiams, žmogus neprisiima atsakomybės, o ieško, ką apkaltinti savo bėdomis, randa atpirkimo ožius, teisinasi kitų kaltėmis: kalti ne mes, mes nekalti; vergai ne mes, mes ne vergai.

O realybė - galvos turinys. Pakeitus galvos turinį, nebesididžiuojant tuo, kuo esi padrėbtas, visai įmanoma, kad pavyks tada nors įvaldyti savo realybės kokybę iki gyvenimo be pastovaus nepasitenkinimo viruso. Pasižiūrėjus į dažno paso nuotraukas, matosi dažniausiai toks, koks yra. Dažniausiai tai susirūpinęs, išsitempęs, atbukęs ar išsigandęs, bet tupai rimtas žvilgsnis. Retas mato sąmoningą, gerumu spindintį į žmogų nuosavame pase :). Kažkaip keistai veikia paso nuotrauka – nuima visas kaukes :) nežinau, kodėl tai vyksta, galbūt vėl globolistų pinklės :)Navigacija
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2017 Psichohileris. Visos teisės saugomos.