Nematomas pasaulis I dalis

Nematomas pasaulis I dalis

Magija yra chemijos, fizikos, astronomijos, medicinos, matematikos žinios plius žmogaus smegenų galimybės. Magiją puikiai išmano visos slaptos tarnybos, ypač JAV, Kinų, Japonijos ir Rusijos. Slaptų agentų ruošimas vyksta ir tokiu magijos būdu, kuris vadinamas eksperimentine psichologija. Ar teko girdėti apie bekontaktines kovas, bekontaktinį masažą? Galbūt manote, kad tai nesąmonė? Galvojate, kad čia vėjai? Jeigu taip manote, tada esate eksperimento dalis. Riaušės Libijoje, Sirijoje ir kitose vietovėse įvyko savaime? EU susikūrė savaime? Tai bekontaktinis žmonių sąmonės „masažas“ tiems, kurie mano, kad magija neegzistuoja. Magija - tai dešimtmečių planavimas ir naudojimasis visomis įmanomomis žiniomis. O naiviems žmogeliams numetamas kaulas, jog magija – nesąmonė arba abra-kadabra:) Todėl žmonės netenka galimybės bent truputį, bent lašą lašelį..., būti savimi, o yra tuo, kuo daro juos didieji magai – politikai, globalinio valdymo aparatas "stiklo karoliukų" žaidime... Dažnas vietoje logikos ir tiesos, akivaizdžios realybės, renkasi tikėjimą ir neigimą.

Nužiūrėjimas, prakeiksmas, mirties sukūrimas

Nužiūrėjimas, prakeiksmas, mirties sukūrimas kitam žmogui egzistuoja lygiai taip pat, kaip ir realūs kileriai. Bekontaktinės kovos kariai egzistavo nuo neatmenamų laikų ir niekur neišnyko. Egzistuoja iki dabar. Žmonės atrenkami ne iš masių, o iš stiprių dvasia mąstytojų. Bekontaktinis poveikis yra karo pramonės ginklas. Ir jis yra... smegenyse. Todėl informacija apie jį saugoma, slapta, o ta, kuri prasisunkia į viešumą, paverčiama pajuokos objektu, kad žmonėms įteigti, jog tai neegzistuoja.
Nebūtina žmogui sakyti, ką apie jį manai blogo ar samdyti ką nors, kad žmogų „patvarkytų“. Pakanka psichikos suduodamo smūgio, ir sveiką žmogų ištinka infarktas, insultas ar kas nors kita, pvz., tiesiog miršta sapne. O jeigu žmogus dar ir nesveikas, turi viršsvorį, agresyvus ir nepažįstantis savęs, tada dar greičiau palūžta...

Bekontaktinis smūgis ne kiekvieno jėgoms

Kiekvienas žmogus turi galimybes naudotis savo smegenų produktu – bekontaktiniu veiksmu. Tačiau poveikio rezultatas priklauso nuo žmogaus valios, mąstymo švaros, šimtaprocentinės emocijų kontrolės ir pastovios praktikos. Todėl vieni daro ir negauna rezultato, kiti gauna jį netyčia, dar kiti tuomet, kada reikia. Tačiau poveikį daro visi, kurie tuo užsiima. Skiriasi tik jėga.
Žmonės užteršia save savo pačių mintimis ir emocijomis bei kvaišalais, stimuliatoriais ir parazitinėmis filosofijomis, kurių šiandien apstu. Parazitai egzistuoja ne tik darže ir po mikroskopu. Jie egzistuoja ir kaip psichikos produktas. Dėl šių priežasčių žmonės nebemoka jausti energijų ir savimi pažinti magijos poveikių sau ar kitiems. Mokslui kol kas nėra aiški energijos, veikiančios kitą žmogų, prigimtis. Tačiau tai netrukdo įvaldyti šią energiją kariniais tikslais ir naudoti tiek asmeniškai, tiek kitų žmonių poveikiui. Patrinkite rankas ir ištieskite delnais vieni prieš kitus poromis. Retas yra toks užterštas, kad nejaustų, kaip mes vienas kitą jaučiame delnais net eidami toliau vienas nuo kito. Iš karto jaučiama simpatija ar antipatija. O dabar pamąstykite, jeigu tą energiją padauginti iš 100 ar 1000... Mes jau vienas kitą galėtume stumdyti neliesdami. Štai esmė tame ir yra, kad ją padidinti, ir tai jau padarė specializuotos karinės tarnybos {pvz., bekontaktinės kovos}.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.