Moterims užtarti

Moterims užtarti

Pradėsiu nuo biblijinės demagogijos, kurią radau, įvedusi du raktinus žodžius į google „Biblija, despotas“. Demagogija skiepija požiūrį į šeimą, tik kaip į vyro gerovės puoselėjimą:) Moteris parodoma, kaip nelygiavertis žmogui (vyrui) dvikojis, kaip pastarojo gerovę užtikrinantis priedas. Ji viskuo kalta, jeigu vyrui nepasisekė. (O būna kitaip?:) )

Dauguma religijų bijo moters:) Todėl jose "tarnų" pozicijas užima vyrai. Ten jie save paskelbia viešpačiais ir ponais. Vadinasi, religija – moters, minios valdymo priemonė. Užduokite sau klausimą, kodėl vyrai taip paniškai bijo moterų, kad iki šių dienų neleidžia joms užimti į religinių lyderių pozicijų? Ką gali padaryti moterys, atėjusios į religinę valdžią? O gal jau taip yra buvę? Vyrų pasąmonėje yra aiški atmintis, verčianti juos bijoti moters - lyderio. Todėl jas diskriminuoja, skriaudžia? O gi despotai taip elgdamiesi jaučiasi saugiau:)

Visuomenė, kurioje egzistuoja lyčių diskriminacija, kai fiziškai silpnesnę lytį pastoviai išnaudoja stipresnė, yra pasmerkta karams, marams, išsigimimui, vergovei. Ateitis blokuojama. Ji tokia pati, kaip ir visų iki mūsų buvusių, protingumo stokojusių civilizacijų.

Raštai

O dabar ištraukos ir išvados iš raštų, rašytų, neturinčiųjų harmonijos su pasauliu, ranka.
1. Laimingas[i1] geros žmonos vyras, jo gyvenimo dienos bus dvigubai pailgintos.
Vyro laimė, pasirodo, yra ne jo, o moters reikalas. O kas tada kuria moters laimę? Pasakyti pamiršo...
2. Sumani[i2] žmona neša džiaugsmą savo vyrui, ramus ir visapusiškas yra jo gyvenimas.
Žmona įpareigojama rūpintis vyro emocinėm būsenom... Lyg psichinėse ligoninėse... O kas rūpinsis jos būsenomis? O taip... ji pati...
3. Gera žmona yra didelė dovana, skirta žmogui, kuris pagarbiai bijo VIEŠPATIES.
Jūs tik paklausykite!!! Šiai tiesai meldžiasi visi „rašto“ šalininkai. O tiesa paprasta: moteris - ne žmogus. Ji tik skirta žmogui. Pasirodo, žmogus yra tik bijantis viešpaties vyras. Ar tai ne narkomanijos pasekmių išvados? Kažkas apsirūkė ir užrašė...
7. Bloga žmona yra blogai pakinkytas jaučių jungas; tokią vesti – tai apglėbti skorpioną.
Deja, čia neaiškina, ką reiškia "bloga žmona", o tuo labiau blogas vyras... Tačiau sulygina blogą žmoną su blogai pakinkytu jaučių jungu. Jūs tik pažiūrėkite, su kuo vyrai sulygina moterį? Su jaučių jungu. Iš čia aišku, kad moteris vyrams - tai tokia jėga, kurios jie taip bijo, kad net palyginimuose kinko į jungą...
8. Girta žmona sukelia didelį pyktį; savo gėdos paslėpti ji negali.
Pasirodo, biblijiniais laikais alkoholikėmis buvo tik moterys... Ar vyrai negėrė alkoholio, ar jie niekada neišsiblaivydavo? Nenorėjo dalintis kvaišalais su moterimis, nes kas tuomet darbus dirbs? Kodėl gi vyrams nebuvo gėda gerti, o moteriai buvo?
9. Palaida žmona išsiduoda įžūliais žvilgsniais; ją pažinsi iš akių vartymo.
Čia tai bent... Nejaugi yra vyrų, iš kurių, pavarčius akis, galima susilaukti skyrybų? Ar tai ne debilizmas?
14. Tyli žmona – VIEŠPATIES dovana, brangesnio nėra nieko, kaip jos savitvarda.
Ši biblinė išmintis - kiekvieno despoto svajonė... Daryk su žmona, ką nori: mušk, prievartauk, kankink, badu marink, o ji tyli... tyli, tikra dievo dovana... Deja, ir šiandien tokie vyrai egzistuoja, kaip ir jų kankinamos moterys. O ko nekankinti? Jėga yra silpnesnį skriausti... Moterų pagalbos linija yra vienintelė tokių tylių žmonų paguoda. Štai jums ir despotizmo kalvė - raštai.
25. Maištinga moteris bus laikoma kale, o moteris, turinti gėdos jausmą, pagarbiai bijos VIEŠPATIES.
Kitaip sakant, moteris, kovojanti už savo, kaip žmogaus, teises, yra kalė. Gėda ir baime kaustoma moters laisvė mylėti, tobulėti ir gyventi savo gyvenimą, o ne atlikti vyro vergės rolę. Nebijai, tau negėda? Kokia tu moteris? Fu...
26. Moteris, gerbianti savo vyrą, atrodys visiems išmintinga, o moteris, kuri išdidžiai savo vyrą paniekina, bus žinoma visiems, kaip nedora.
Tai biblijinis topas... Moteris, pagal raštą, gerbianti vyrą, tik atrodys ... išmintinga:), nes ji tokia net negali būti... O niekinanti alkoholiką, despotą ir tinginį, pasirodo, yra nedora:)  Gi jeigu šias „tiesas“ būtų rašę Žmonės, o ne vyrai, tuomet matytų pirmiausiai savas ydas.
27. Barni ir rėksnė žmona yra kaip mūšio trimitas, šaukiantis pulti. Kas tik priima tą iššūkį, visą gyvenimą praleis karo audroje.
Pasirodo, vyras neįgalus keisti žmoną, neįgalus mokytis bendravimo meno, neįgalus mylėti tokią, kokios jam reikia, o ne rėksnę... neįgalus mokytis išsirinkti žmoną. Tik ji kalta dėl visko... Visų religinių vyrų problema viena – moteris. Tai proto neįgalumas, įteisintas religijoje, nes ją ir sukūrė vyrai, kad turėtų amžinas tarnaites. Sekso nori, išnaudoti moterį nori, o imtis atsakomybės gyventi lygiavertėje šeimoje ... neįgalūs...  

Raštų „tiesas“ peržvelgiant per šeimos prizmę, nusiėmus rožinius akinius, pasitelkus logiką, matome, kad vergovinis paveldas sukūrė šeimose pragarą, smurtą, baimes, vergo sąmonę ir fiziškai stipresnio „tiesą“. Varganai skamba dvasininkų paaiškinimai, kad dievas, ar tas, kuris rašė raštą, ne tą turėjo omeny...:) Dar teisinasi, kad čia aš ne taip suprantu, nes esu nusistačiusi prieš... Vadinasi, nereikia žiūrėti, kas parašyta, o reikia tikėti, kas pasakyta:) Tai tinka žmonėms be nuovokos.

Yra sąmonės lygiai. Yra ir silpnapročių gyvenimas... Mums su jumis būtina tai žinoti, kad neįkristi lyg musei į vorų gaudyklę. Tik puikybė ir beprotybė, arba globali politika teigia, jog „žino“, ką dievas pasakė. Mulkindami tuo, kad kalbėjo su dievu, manipuliuoja žmonių gyvenimais, kaip tik nori. Kiekvienas tikėtojas vertas tokios manipuliacijos.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.