Vyras psichologiškai verčia mylėtis...

Jauciu itampa del vyro nebylaus reikalavimo myletis,rodomo nepasitenkinimo. O mane dar labiau tas elgesys stumia nuo jo. Kokios iseitys?

Atsakymas

Vyras, rodantis nepasitenkinimą moteriai dėl to, kad pats tapo toks nebeseksualus ir nebepatrauklus, jog moteris jo nebenori - nemyli moters. Joks mylintis vyras nereikalaus sekso dėl sekso. Sekso reikalaujama iš vergų... arba už pinigus iš prostitučių.

Seksas yra daugybės lygių: nuo bordelio iki sekso su gyvūnais. O yra normalių žmonių laisvanoriška, abipusio noro sąjunga, kurią gina ir mūsų įstatymai.
Jeigu žmona nebenori sekso su savo vyru, tai tas vyras, jeigu jis subrendęs, kaip vyras, išsiaiškins kodėl. O išsiaiškinęs jis padarys taip, kad ji jo norėtų. O jeigu nepadarys, tada laikas suprasti, kad esi nebegeidžiamas...

O jeigu vyras sako, mylimės arbs skyrybos, tai jis tiesiog nebemyli ir tuo tai pasako. Todėl, kuo greičiau įvyks skyrybos, tuo greičiau rasite tikrą meilę. Laiko gaišimas su tokiu žmogumi duos rezultatų: ginekologines ligas, psichozes, depresijas.
Toks vyro elgesys moteryje užmuša bet kokį likusį norą seksui...  maža to, ji praranda pasitikėjimą savimi ir vėliau sunkiai randa savo žmogų meilei ir seksui, nes ima matuoti ir kitus pagal buvusio vyro pavyzdį.Asistentas paveiksliukas

Nėra meilės lieka vampyravimas

Moteris guodžiasi: vyras man stato ultimatumą - arba mylimės, arba skiriamės! Ką daryti?

Vyras elgiasi labai sąžiningai - duoda pasirinkimo laisvę. tokiu atvėju yra trys variantai: 1. nepatinka toks vyras, išsiskiriate, susirandate kitą mylimą vyrą; ir jūs, ir jis gyvenat laimingai. 2. bijote skirtis, pykstatės, keliate ginčus, vyksta "mūšis", visi lieka nelaimingi. 3. bijote skirtis, sutinkate su vyro reikalavimais, duodate savo kūną jam, o po to kenčiate nuo energijos atsiurbimo. Po ilgo laiko tokių santykių sunkios ligos - garantuotos.

Taigi kame problema: sekse, sekso nesuderinamume ar kur kitur?

Jei jau yra tokios agresyvios bendravimo formos, tai rodo, kad daug įtampos, daug niuansų santykiuose, daug neišspręstų dalykų ir t.t.
Jei žmogus negerbia savęs, tai jo negerbia ir kiti. Jeigu yra tokie pasirinkimai - kentėk arba gyvenkk kaip nori, tai manau nekyla abejonių, ką rinktųsi asmenybė. :)

Viena iš problemų šioje situacijoje matau tai, kad moteris mylėtis nenori, nes vyras grubus, daug nepasitenkinimo, o skirtis bijo dėl kažkokių priežasčių. Taigi, kai vyras duoda pasirinkimo laisvę, o moteris nesirenka nei laisvės, nei duoda jam, ko jam reikia - natūralu, kad jį ima pyktis ir dar didesnė agresija. Iš kitos pusės, vyras jaučia tą moters baimę likti be jo, ir santykiuose tai yra dar vienas laiptelis žemyn moteriai, o aukštyn vyrui. Kadangi pagarbos ir nuoširdžios meilės nėra, tai santykiai pereina į dar didesnį žeminimų ir neapykantos laipsnį.

Jeigu santykiuose nėra meilės, nėra pagarbos ir kitų meilei gyvybiškai svarbių dalykų, tada santykiai yra statomi ant vampyravimo pagrindo, nes tik meilėje abu vienas kitam duoda ir gauna, o kai meilės nėra, pagarbos nėra - lieka vienas auka, o kitas plėšrūnas. Kaip gyvunijoje, taip ir žmonių gyvuliškoje prigimtyje - kiek leisiesi vampyruojama, tiek tave ir vampyruos. Kodėl? Todėl, kad jokios kitokios "naudos" plėšrūnui nebelieka. Kadangi žemindamas, ir kitaip engdamas vampyras gauna energiją iš aukos. Jei auka nepasiduos, nesileis engiama, tada vyks mūšis, karas arba skyrybos. O jei abu mylės vienas kitą, tada energiją gaus vien būdami kartu.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.