Vyrai ir moterys ieško meilės

Vyrai ir moterys ieško meilės

Moteris sutinka savo svajonių vyrą. Tai nieko nereiškia, nes ne tik ji renkasi, o ir jis. Kodėl tu vienišas? Tu vienišas todėl, kad nenori matyti savo problemų, o gerų savybių nemoki arba nenori parodyti.

Kokie bebūtų minusai, juos patartina šalinti, o tam būtinas laikas ir kasdienės pastangos. Vieniems reikia mažiau, kitiems daugiau pastangų.
Kai žmogus mokosi ir daro veiksmus savo laimės link, jis susikuria viską, ko jam reikia, nes išmoksta kurti. Kiekvienas turi savo individualų laiką, per kiek jis gali pakeisti savo gyvenimą. Kad sutikti savo mylimą žmogų, kiekvienas turi labai skirtingą laiką, tačiau jis skaičiuojamas nuo tada, kai šis procesas pradedamas sąmoningai. Štai kodėl suformavus save naujai, mylimas žmogus tampa įmanomu, prieinamu. Moteris nori turėti mylimą. Tačiau ji neturi savęs. Ką vyras turi mylėti? Žmogų be savęs? Vienišas arba vieniša šiandien esi todėl, kad ieškai ne ten. Ten, kur tu ieškai, mylimo nėra. Reikia platinti paieškų ribas, o tam pačiai (pačiam) kuo tai būti. Jeigu esi niekas, ko tikiesi? Kito nieko?  Kas tu esi? Koks tu esi? Ar žinai?

Vieniši uždari, susitraukę į save. Kur savyje sutiksi savo mylimą? Niekur neini, nedalyvauji, nieko nemoki, nei teniso, nei salsos, nei žaidimų, nei talentų skleidimo muzikavimu ar bet kuo kitu. Vis dar esi tėvelio ar mamytės ryšio zonoje, vadinasi, vis dar vaikas. Ko gali tikėtis iš meilės? Kančios? Tokiu atveju moteris sutinka vyrą, kuris jai geriausiu atveju pasiūlo seksą. Arba toks vyras!!! sekso pasiūlymo nesulaukia, tenka tenkintis masturbacija. Vadinasi, norint sutikti išsvajotą žmogų, reikia jo ieškoti tarp žmonių, ne vienatvėje. Dalyvaukite šokiuose, sporte, varžybose, kelionėse, kūryboje, studijuokite, mokykitės. Plėskite savo veiklos lauką. Be šito - jūs verti savo vienatvės. Kuo didesnis veiklos laukas, tuo daugiau laiko ir energijos norimo gyvenimo kūrybai. Naujas hobis, pomėgis - naujos galimybės. Kelkite save į kitą lygį ir ten jūs sutiksite kitokius žmones, tuos, kurių meilės reikia.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.