Tikra meilė

Įsimylėjau. Kad ir ką besakytumėte, aš žinau, kad tai tikra meilė. Aš jį myliu ir man nesvarbu, kad jis vedęs, kad turi vaikų, aš žinau, kad mes turime būti kartu. Jis kol kas to nesupranta. Bet aš padarysiu viską, kad jis tai suprastu. Man svarbu pačiai išmokti magijos, ir panaudoti ją, kad jo santuokos kerai dingtų. Ar jūs man galite padėti?

Atsakymas


Pirma papasakosiu, kas man yra tikra meilė. Man meilė yra tai, kad viskas, kas susiję su mylimu žmogumi, man patinka ir teikia malonumą. Pavyzdžiui, žiūriu į jį ir jis atrodo taip, kad aš mėgaujuosi į jį žiūrėdama ir noriu jo; kalbu su juo ir man įdomu su juo kalbėtis; jo gyvenimo būdas panašus į mano, todėl mums nereikia išvažinėti ir išsiskirti nė minutei, mes papildome vienas kitą savo buvimu šalia. Man yra svarbu, kad nebūtų konfliktų ir visi klausimai spręstųsi derinimu – taip ir yra. Man tikra meilė yra ta, kurioje yra viskas taip, kaip aš noriu. Man nereikia jaustis nesuprastai, arba užsimerkti jo elgesiui, nes jeigu tai įvyktų, tada tai nebebūtų tikra meilė, o netikros man nereikia. Tai pasiekiama, kai žmogus tobulina savo asmenybę. O pas jus tikra meilė yra be atsako? Pas jus tikra meilė, tai tada, kai padarysite poveikį meilės apžavais? Pas jus tikra meilė, kai vyrą atimsite iš vaikų ir žmonos? Pas jus tikra meilė, kai jo nuomonės niekas neklausia? Jeigu pas jus vis dar tai vadinama tikra meile... tada užsakykite magijos kursą ir mokykitės. Tačiau žinokite, magas pirma tampa asmenybe. 

Klausimas

Man dabar moralė nėra svarbu. Tai pagal jus, jeigu meilė kol kas neabipusė, tai ji netikra? Bet aš gi jaučiu jausmą ir man dabar jūra iki kelių.

Atsakymas

Na kokia čia tikra meilė, jeigu viskas yra ne taip, kaip jūs norite? Kas čia tikro? Tik problemos tikros. Jūs jauna ir kaip daugelis jaunų žmonių turite potencialą įsimylėti vien todėl, kad esat jauna. Jūs tiesiog turite poreikį mylėti ir objektas čia gali pakliūti bet kuris vyras.  Svarbu suprasti, kad tai nėra vienintelis nepakartojamas vyras. Kodėl pradžiai nesusiradus žmogaus, kuris bus vertas, kad jį įsimylėti? Kodėl pradžiai neįsitikinti, kad  viskas, ką jis daro yra jums priimtina? Sulaikyti savo jausmus iki to momento, kai būsite tikra, kad tai jūsų žmogus ir juo galite pasitikėti. O tada atsiduosite meilei ir turėsite tikrą meilę, kurioje nebus kvailysčių.  

 noriu tokios meilės..

Labai išsamus tikros meilės aprašymas, ačiū... Aš noriu tokios pat meilės. Padėjot atpažinti savo norą... Kuris turbūt visų žmonių toks pat, tik ne visi jį sugeba savy surasti, ir eiti teisingu keliu..


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.