Sugulovė sutuoktinio glėbyje nėra kliūtis moteriai - asmenybei....

Išaiškinau, kad vyras man neištikimas.Turim po .... metą, turiu anūkes, dukrą. Kiek kalbėjome, jis nenori nieko keisti. Nenori skirtis, nenori dalintis turto. Praradau gyvenimo tikslą. Nežinau, kaip elgtis, ką dirbti ir kaiptoliau gyventi. Bet taip tikrai negaliu gyventi ir galvoti, kur jis su kuo dabar.

Atsakymas

Kiekvienas žmogus nori būti laimingas taip, kaip jis nori... Kai meilė išeina, o sutuoktiniai lieka gyventi, anksčiau ar vėliau įvyksta tai, kas nutiko ir jums. Yra vyrų kategorija, kuriems reikia seksoės ne tik šeimyninių rūpesčių diapazone. Daugeliui pagyvenusiųjų ateina sekanti jaunystė, ir troškimas sekso tampa būtinumu. Moterys dažniau, nei vyrai domisi vaikų, anūkų, buities rūpesčiais, dvasingumu, nebepalikdamos laiko sau, savo intymumui. Dažnai gaunu laišku su vyrų nusivylimais, nežinojimais, kaip jiems toliau gyventi su žmonomis, kurios su jais gyvena lyg su ... broliais... deja, ne be vyrų pagalbos.

Bendras mano patarimas: niekada neskubėti nei skirtis nei susitaikyti su tokia padėtimi, o tiesiog duoti sau laiko, kad tokia "naujiena" būtų teisingai įvertinta ir padarytos teisingos išvados. Nieko katastrofiško tokiame reikale nėra. Tiesiog atėjo laikas peržiūrėti savo gyvenimą, kaip jūs norite toliau gyventi: su juo ar be jo? Dažnai vyrai, kai moters reakcija į neištikimybę būna labai audringa, jie tiesiog tai daro slapčiomis, kad ji nesužinotų. Tuo būdu namuose vyrauja apgaulinga ramybė.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.