Seksualinio pajėgumo sutrikimai

Turiu psichologinę seksualinę problemą - baimę mylėtis, prapuola erekcija. Po to - apima depresija.
Gerai pasimylėjus – viskas puiku. Gal galėtumėte man padėti?

Atsakymas

Priežasčių gali būti labai daug ir nebūtinai psichologinių. Būtina neprarasti laiko ir iš karto šalinti šią problemą. Dažnai, kai pradedame bendrauti, tai pas vyrą atsiskleidžia pačios paprasčiausios priežastys, kurių jis net neįtarė esant kliūtimis į gerą seksą. Tačiau būna ir tokių dalykų, kaip pavydžių žmonių: tiek kitų vyrų, tiek moterų negatyvi energija - programa uždėta prakeiksmu, juodu pavydu ar neapykanta. Kaip bebūtų keista, būtent seksualinė funkcija aktyviai reaguoja į tokias programas. Dar viena iš daugybės priežasčių gali būti tiesiog moters netinkamas elgesys, arba priešiška energetika. Kartais problema slypi neseniai įvykusiame įvykyje ir jeigu nepašalinti – ji gali įsigyventi, o ateityje jau sunku ją aptikti. Be abejo, yra ir kitas kelias – neieškoti priežasties, o iš naujo atkurti seksualumo pajėgumo programą. Todėl būtina nuodugni vyro charakterio ir sutrikusio seksualinio pajėgumo analizė.
Ko jau tikrai nepatarčiau, tai panaudoti prievartą savo organizmui ir vartoti chemiją, vadinamą „natūraliu“ gydymu, papildų pavidale :). Tai laikina pagalba, vystanti priklausomybę, o problema sugrįžta vėliau, daug didesnėmis ne tik seksualinėmis problemomis.O :) geras atsakymas :) O

O :) geras atsakymas :) O sakykite, kaip tada gydytojų darbą vertinti dėl sekssutrikimų atstatymo? yra seksologai ir t.t.


Gydymo - pas gydytojus :)

Na, kas liečia gydytojus ir gydymą, tai ir reiktų kreiptis į gydytojus ir gauti gydytojų vertinimą. Nes čia nėra nei gydytojų, ne gydymo, nei ligonių. Čia kreipiasi žmonės, kuria patys nori išmokti tvarkytis ir patys tvarkosi savo organizmą ir gyvenimą. Aš nekomentuojų gydymo proceso ar gydytojų, nes tai ne mano profesija.


bet vaistai gi irgi chemija.

bet vaistaiirgi chemija. per tv maciau sedi toks senukas kalba apie potencija kad butina gerti vaistus ir visada gali :)


Papildai ir vaistai

Pabandykite skirti vaistus nuo papildų. Nes jeigu neskiriate, tada jums tolygu kepimo mielės su antibiotikais : , bet duona valgote kasdien mielių kildintą, o antibiotikus geriate gydytojui išrašius. Skirtumas yra ar ne? :))) Todėl nereikia lyginti vaistus su papildais. Nemąstantys viską, kas įpakuota į kapsulės ar tabletės pavidalą, šiandien priima, kaip vaistą ir jis kai kam suveikia, kaip placedo :) tačiau pinigus kainuoja tikrai nevertus savo poveikio. Vaistai yra vaistai. Juos geriant savarankiškai, žmonės sukuria sau problemas, nes yra neatsakingi. Tuo tarpu su papildais žaisti galima, kol įkyrės :) Kartais man atrodo, kad papildai ir buvo sukurti tam, kad norintys žaisti savarankišką gydymą - turėtų žaislų, ir kuo jie brangesni tuo geriau "padeda" :)  Tačiau ir šis žaidimas nemanau, kad yra sveikas, nes nuo tokio kiekio papildų, jau visi būtų sveiki :)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.