Seksas. Intymi energija

Ar yra daugiau paskaitų apie seksą, vadinamą meilės meną? Ar mes matome viską, ar dalis informacijos yra  paduodama kitaip?

Atsakymas

Labai džiugu, kad jūs, kaip svetainės narys (norit tapti nariu būtina registruotis) ir jau išmokote naudotis intuicija - matote ateitį arba tai, kas nesimato :)

Taip. Meilės meno ir sekso paskaitos yra intymaus pobūdžio, todėl jos tiems lankytojams, kurie turi tam ypatingą poreikį ir jau išklausė kursą. Tačiau kaip rodo praktika, išklausę audio kursą žmonės tampa intuityvūs ir patys randa savo būdus, kaip gerintį seksą pagal turimą intuityvumą, o svarbiausius dalykus jie padaro savo būsenų atradimuose, kurių pradžia yra visose paskaitose. Tarkim paskaitą nr 50 išklausęs profanas, žmogus, kuris prabėgom peržiūrėjo paskaitų pavadinimus, ar net išklausė chaoso pricipu kokias 2-3 paskaitėles, nes yra labai protingas ir viską jau žino iš anksto :) jis neišgirs šios paskaitos pagrindo, nes šis pagrindas pastatytas ant nuoseklių 30 - ties ankstesnių paskaitų ... praktikos. Todėl jis padarys savo lygio tik jo paties vertas išvadas ir, nesupratęs, kur papuolė ... dings.Tokių žmonių yra 1%.

Meilės meno paskaitos individualios. Ir aš nežadu mėtytis savo intymia energija paeinantiems pro šalį  :)  
Todėl kai žmogus užsisako svetainę 10 dienų aš žinau, kad jis pravėrė duris, tačiau, ką galima suprasti pravėrus duris ir kalbant per slenkstį?  

 

Klausimas

Kodėl žmonės mėtosi po svetainę, nors yra aiški instrukcija, kaip elgtis su paskaitų klausimosi praktika?        

Atsakymas

Kai nėra tvarkos gyvenime, arba ta tvarka yra prievartos gyvenimas pagrįstas žodžiu REIKIA, tada gimsta chaoso poelgiai: išsiskyrimas su mylimuoju, neaišku kodėl,  susikivirčyjimas su tuo, su kuo visai nenori pyktis, vaikščiojimas, lankymas kokių tai mokymų ten šen neaišku kam, ir be abejo pastovūs nusivilimai, kad tai ne tai ko REIKIA :),   tai chaoso protas, nevaldomas, nors žmogus be abejo gali net pareigas neblogas užimti... jo sąmonė pagrįsta baime ir dideliu žinojimu. Tada kur jis benueitų, kad ir čia ateitų, jis mėtysis, darys savo chaosą, o kadangi čia tvarka ir nuoseklumas - tai jis ilgai neišbus, tiesiog jo vidinis aš priešinsis keisti savo kokybę. Įpročiai ir prisirišimai, priklausomybės ir išankstiniai nusistatymai daugeliui žmonių neleidžia ne tik tobulėti, bet ir skatina elgtis kenkiant savo sveikatai ir kitų gerovei.     
       

Klausimas

Bet gal galima tiems žmonėms padėti suprasti save? Padaryti kokias įvadines paskaitas kur būtų visa tai nuosekliai išaiškinta? Štai pavyzdžiui man pradžioje buvo barjeras rašyti jums skype dėl kiekvieno menkniekio ir aš tiesiogine jaučiau diskomfortą. Bet jeigu būtumėte pasakę - rašyk bet kada, gal visas mano procesas būtų greitesnis? 

Atsakymas

Padėti galima. Tik būtina, kad žmoguspats  žinotų, kad jam norisi tos pagalbos. :) O tai gelbėsite varlytę, kad nenuskęstų, o ji gyvena baloje :)
Daryti įžangines paskaitas? Taigi jos ir padarytos su įžanga nuo... iki. Nuoseklume ir yra visa sistema: įžanga, vedimas, dėstymas, praktika, mąstymas, žaidimas, relaksas, persijungimas į kitą sąmonę, pertraukėlėse kita naudinga informacija. Tačiau, jeigu žmogus mano, kad jis įpuolęs į sekančio sąmonės lygio paskaitas gaus tą lygį, tai čia tas pats, kad pasakyti:  aš kosmonautas :) nuo to pasakymo gi neatsidursi kosmose :)  o va žmonės, kurie praleidę nuoseklumą šauna į viduriuką, mano kad atsidurs :) ir negavę efekto ... husivilia... tik jie nežino, kad nusivilia savimi, nesugebėjimu kurti.
Kas liečia rašymo man... tai jūs gi pats praaugote savo ribas ir pats esate sau mokytojas, ir visa kita, kas ir yra paskaitų tikslas. Be abejo, aš galėjau jus drąsinti, bet tada tai būtų buvę mano nuopelnas man pačiai :) o proceso greitis taip pat priklauso tik nuo jūsų pasirinkimų. Va moteriškė, klausia kodėl sunkiai keičiasi? Sakau: baimės faktorius maišo, priklausomybė nuo žmonių nuomonių. Eik į tai, ko bijai ir tai dings. Neina. Gal jūs manote, kad aš turiu už ją eiti?

                                                                         Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.