Mylėjimasis

Ar dėl diplomo aš pats pasirinksiu temas? Ar apie seksą man yra būtina klausytis paskaitų  informaciją? Matote aš nesu karštas sekso šalininkas ir nemanau, kad man aplamai įdomi ši tema. Daugiau domiuosi dvasiniu gyvenimu.

Atsakymas

Meilės menas yra dvasingumo žmoguje rodiklis, nes mylėjimasis yra vienas iš energijos šaltinių; jam sutrikus – atsiranda negatyvus, smerktinas požiūris, kuris skiepija agresiją arba depresiją. Pats negatyvus požiūris į mylėjimąsi, sukuria lytinės sistemos sutrikimus ir psichinę atrofiją seksui. Sakyčiau mylėjimąsi neišmanyti gali tas, kuris neturi genitalijų, tada, kaip ir nėra prasmės :)  Žmogus nėra vien rankos, kojos ir galva, yra dar kai kas  Apie diplomą kalbėtis per anksti.
Šiaip, žiūrint energijos požiūriu, viskas turi veikti kokybiškai, nei blogai, nei gerai, o kokybiškai. Tame tarpe ir esamos žinios žmoguje, veikia jo tikrovę ir sveikatą.Asistentas paveiksliukas

Dvasinis bobulėjimas

Man apskritai nesuprantama, kaip seksas trugdo tobulėti dvasiškai? Kyla klausimas kas tas dvasinis tobulėjimas? Kuo ilgiau išsėdi sukryžiavęs kojas, tuo dvasiškai tobulesnis? Ar kaip čia?

Kai žmogus vietoje sekso "renkasi" dvasinį tobulėjimą, tai čia matau vieną aiškų dalyką - kompleksai.


Sureikšminta per daug

Tiesiog čia per daug sureikšminta, tiek viena, tiek kita pusė. Svarbu suprasti, kad dvasingumas, be asmenybės tobulėjimo yra utopija. Tiesiog dar anksti kalbėtis apie dvasingumą, jeigu jūs pasiekėte tik 30 paskaitos realybę. Toliau bus ir apie tai, ir manau, kad šitas klausimas pačiam matysis, kaip nekantrumo išraiška.  :)
 


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.