Meilės žiedas

Meilės žiedas

Meilė.... kiek daug vyrų ir moterų nori meilės, švelnumo, pasitikėjimo, supratimo ir... neturi. Jie klausia - kodėl? Atsakysiu. Neturite mylimojo šalia, nes neleidžia jo turėti jūsų nuomonės, įsitikinimai ir požiūriai. Tai viskas, kas skiria nuo meilės.
Ilgą laiką būnant vieniems  –  įprantame gyventi vieni. Gimsta žalingas įprotis - gyventi vienišume. Tampa sunku gyventi meilėje su mylimuoju, nes jį sutikti nebeįmanoma, o ir sutikus surambėję vienatvėje jausmai neleis būti kartu.., nes jis ar ji trukdys vienatvei. Žmonės įpranta kentėti ir nebemoka džiaugtis meilės santykiais - laisvais santykiais, todėl jie vėl ir vėl susikivirčija ir bėga slėptis į savo kambarėlį, kuriame jaučiasi saugūs.

Meilė – drąsiems

Meilė - drąsiems. Meilė gyviems ir siekiantiems laimės, girdintiems kitą ir patį save kartu su kitu. ` Meilė tiems, kurie atsisako gyventi be meilės, todėl meilė tampa jų kasdienis veiksmas – viskas daroma iš meilės. Man tenka matyti, kai žmones aplanko didinga prasminga meilė su daugybe galimybių, tačiau sena  „programa“, kaip turi būti ir kaip reikia gyventi, neleidžia žmogui tapti laimingu, susilaukti vaikų, mylėti ir būti mylimam.
Negana to, kad žmonės uždaro meilę į savo nuomones, lyg paukštę į narvą, yra dar viena grandinė, kaustanti meilę - tai amžiaus skirtumai. Juos mato dogmatikai, sunkaus gyvenimo šalininkai, apsivilkę vienatvės rūbu. Kai meilė matuojama seksu ir materializmu, amžiaus skirtumai, ir tokiems matuokliams kelia siaubą. Kai apie meilę kalba dvasia - amžiaus skirtumų nėra. Meilė liečia sielą, pažinimo džiaugsmą ir begalinį atsidavimą, o tai laisvos asmenybės principai. Kaip jūs matuojate meilę, taip ji jus ir aplanko..... tokią ir turite.

Saugokite meilę ir auginkite kasdien

Mylimieji ir mylintys, saugokite savo meilę nuo kritikų ir žinančiųjų, kaip „reikia“ mylėti. Saugokite meilę nuo vienišų savanorių patarimų, nes jie nemoka arba nebenori mylėti, todėl ir vieniši. Laistykite meilę mylinčių žmonių duetais, bendraudami su jais, domėkitės jų gyvenimais, sekite pavyzdžiais tų, kurie dviese, apsupę vienas kitą rūpesčiu ir supratimu, kurie šypsosi ir nepavargsta vienas nuo kito. Jūsų meilė tada augs meilės sode ir jai negrės nemylinčiųjų piktžolės.
Nemanykite, kad pakanka atšokti vestuves ir meilė liks tokia, kokia buvusi. Meilę būtina auginti, rūpintis ja, lyg gražiausiu gyvenimo žiedu ir saugoti nuo grubių, nemylinčių, pavydžių žmonių žvilgsnių....Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.