Meilės trikampis arba skyrybų preliudija

Meilės trikampis arba skyrybų preliudija

Draugas - laikina sąvoka. Santuoka - dviejų gyvenimo susiliejimas ir tekėjimas kartu. Dviejų širdžių duetas.  Jeigu dueto nėra, nemylinčio žvilgsnis krypsta į kitą objektą. Jeigu geriausias draugas ignoruoja jūsų patarimus, norus ir net jus ilgesnį laiką - jums teks jį palikti, nes kitaip santuoka paliks jus. Ši istorija apie meilės trikampį.

Norėdami matyti visą puslapį užsiregistruokite.Ar?

 Kaip manote, kas bus toliau?


nesuprantu

Aš sutinku, kad jei vyras nepritarė tokiai užsitęsusiai pakalbai, tai jau sutuoktiniai reikėjo susimąstyti.
po to man neaišku, kaip emciškai galima ištverti naktį trise?
Gal šitos istorijoje sutuoktinei labiau reikėjo draugės, o ne sutuoktinio?
Arba sutuoktinis su draugwe susitarė sutuoktinei nervus pajodinėti.
Arba ta draugė gera kkkkkk.....
arba ką reiškia gal čia tik sutuoktinės paranoja?kodėl sutuoktiniui ta draugė buvo nemaloni, o po to pasxidarė tokia sava?
arba ta sutuoktinė tikrai iš mėnulio, naivuolė
mane tas straipsnis NERVUOJA

o gal sutuoktinė aštrių pojūčių mėgėja, na jūs čia masažuokitės, aš paskižiūrėsiu kas toliau? Atsiait .....Bet kaip supratau tai tarp sutuoktinio ir draugės nieko nebuvo, bet kam tada tie cirkai, užrankučių susikabinę žiūri TV? Juk suaugę žmonės. Ne v aikų darželis.
Kvaila ta sutuoktinė, kad su tuo iš pažinčių nenuėjo, kuris iš nuotraukos įsimylėjo. Tegul ir kankinasi visą likusį gyvenimą. Žiauru bet teisinga. Niekon neliekaq.

Kas bus toliau? na pirmiausia reiktų sutuoktiniams kartu išsiaiškinti, bey jeigu jie iki šito daėjo, tiek nervų išgadinta ir nieko neišsiaiškino tai gal tikrai tiesiai pas advokatą? Na iš kitos pusės, jei emocijos nepartrūko iš pykčio ar pavydo, tai gal užtektų nutraukti abiems santykius su drauge ir viskas būtų po senove. AR nugalės meilė? nežinau, kas ta meilė. kaip galima ant padėkliuko nešti maistą kai sutuoktinis susikabinęs žiųri TV su ta bitch. Kodėl draugė nesusirado draugo? tai va KODĖL?
o ką reiškia sutuoktinės paranoja? Aš tai suprantu kaip pavydą. O pavydas tai emocija, kurią tik magai gali kontroliuoti, nes paranoja - pavydas baisus dalykas, be vaistukų neišsikapstoma, ior min imum 10 metų, tokio svaiginimosi, po to vistiek supranti, aš laiminga, kad mano vyras laimingas su mano drauge.
Ar sutuoktinės draugė naivi moteris mieganti sutuoktinių lovoje. Net ir jeigu ta sutuoktinės draugė būtų vyro sesuo, ji vistiek bitch. Nkiekas nelenda į sutuoktinių lovą. Ką daryčiau aš šitoje situaxcijoje.
Išmokčiau ant galvos stovėti, kad gyvenimas aukštyn kojom apsiverstš, arba rožinius akinius nusipirkčiau.
Pas psichologą nueičiau, tikėjimą pakeisčiau, na į musulmonų, aišku jei labai tą vyrą mylėčiau. Arba kitą parsivesčiau, ir mes tada keturiese a la svingeriai. Ką dar čia sugalvojus?
 


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.