Meilės trikampis

Gyvenu su savo mylima moterimi. Turime vaiku. Dabar suzinojau,kad ji turi gerokai vyresni drauga su kuriuo artimai bendrauja. Ka daryti? Nezinau... Zmona gailisi ,kad viskas taip isejo,kad as suzinojau, bet jos akyse dega jausmas Jam... Jis - jai didzioji meile.

Atsakymas

Žmonėms taip nutinka, o priežasčių visada yra daug. Be abejo, dabar yra kaip yra ir jūs ieškote išeities taško. Man įdomu koks jūs žmogus? Iš laiškų lyg ir atrodo, kad jūs valdote savo jausmus ir nesate impulsyvus;  sentimentai tokiose dalykuose nepadeda. Reikia apsispręsti - kas jums svarbiau ir ko jūs norite? Manau protinga būtų išsiaiškinkite klausimus:
1. Ar ji nori su jumis gyventi? 2. Ar jūs atleistumėte jai, jeigu ji sutinka nebesusitikinėti su kitu vyru? 3. O jeigu ji ir toliau nori vesti tokį gyvenimą: ir su jumis, ir su juo? Ar jums tai priimtina? Ar jūs mylite ją taip, kad sutiktumėte su tokiomis sąlygomis?
jeigu būčiau vyras pakviesčiau žmoną į kavinę, kur dar niekada nebuvote, ir pakalbėti, aptarti. Tai naujas jūsų santykių variantas ir nuo jūsų apsisprendimo priklauso, kokie santykiai bus ateityje. Atsakymai parodys tikrovę - ir jūs matysite, kas laukia jūsų santykių toliau. Išankstinis nusistatymas, kaip turi būti šeimoje ir kaip neturi būti, nieko neduoda žmonių meilei, laimei, išskyrus kančią; todėl protinga būtų atmesti nusistatymus, kitokias šeimos "programas" ir kurkite savo šeimos gyvenimą tokį, kuris jūsų nežeistų. Pavydas, kerštas ir kitos negatyvios emocijos, arba negatyvios prievartos priemonės, niekada neduoda nieko išskyrus kančią artimiems ir sau pačiam, ypač ... vaikams.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.