Meilė, seksas, santykiai

Meilė, seksas, santykiai

Žmonės myli, nepaisydami amžiaus. Kažkoks ateivis išvedžiojo teorijas apie neįmanomus skirtingo amžiaus santykius. Vėjai tokie aiškinimai. Ir psichologų verdiktas šia tema vėjai... Kaip nepatyrę tokios meilės, gali aiškinti, kas ten vyksta? Jie tai daro iš knygučių. Paskaito ir… atsieit, žinoJ

Meilei įmanoma viskas

Meilė nepaiso tautybės, amžiaus, nes ji - ne protas, ne nuomonė. Meilė yra arba nėra. Mylinčio nenustebins kitokia meilė. Nes meilė yra tikra, be jokių - jeigu. Drįstantis abejoti kitų meile, pats nemyli. Niekada nemylėję, nesugeba meilės matyti kituose. Kad užpildyti širdies tuštumą, jie burnoja apie kitų meilę. Nors taip pasikalba apie meilę:)

Tuštybės bakalaurai postringauja, kaip čia jaunesnis ar vyresnis, myli vyresnę ar jaunesnę. O kas tuštybei belieka?  Juokiasi ir tie, kurie bijo meilės, kaip velniai kryžiaus, o susitikę ją – bėga, pasirinkdami vienatvę arba egzistavimą šalia nemylimo.

Smerkiantieji kitaip mylinčius, yra nelaimėliai, nepatenkinti savo pačių santykiais. Kitaip - nesmerktų. Turėdami ledinės širdys, jie šąla, ir savo šaltį nuomonėmis mėto į mylinčius. Tik mylintis supranta mylintį. Tikra meilė myli, nežiūrint į puikybę – negatyvią nuomonę. Meilę užsitarnauja tie, kurie drįsta mylėti. Pikti – nepatenkinti visada randa, kuo apkaltinti ramius, mylinčius.

Iš tikro pasipiktinusių yra mažai. Bet jie taip garsiai klykia, jog atrodo, jų daug:) Tiems, kurie nepažino meilės ir piktinasi mylinčiais ne pagal juos, pasakysiu: nelaimingumas daro jus piktais. Meilė – didinga, ji nepaiso menkystų nuomonės.

Santuoka - išrinktųjų privilegija

Šiandien santuoka tapo didele vertybe. Kas gali leisti sau santuoką? Tik stiprūs ir tikrai mylintys. Santuoka – susiliejimas visomis prasmėmis. Nenorintiems atsakomybės už moterį ir vaikus, tenkina gyvenimas be santuokos, sumetus skudurus. Tai patogu nerimtiems žmonėms - susipykai, pasiuntei po velnių, susiradai kitą, kad ir jį pasiųstum po velnių.

Turėję ne vieną rimtą santuoką, žino, kad kiekviena nauja santuoka papildo buvusią ir todėl jokiu būdu negali būti prastesnė. Kitaip ji beprasmė. Šeimos vyrui meilė neįmanoma su pliuške, straublių gaudytoja. Kai kurie viengungiai ilgai neveda, stebi ir galop ryžtasi vesti susiformavę, kaip vyrai, kaip draugai ir bičiuliai savo žmonoms, geri tėvai vaikams. Kai kurie per ilgai įpratę gyventi vieni, nebemoka būti dviese. Santuoka dažniausiai šlubuoja, nes vienas nori mylėti, o vienišius nori vienatvės, kadangi įprato prie šio žalingo įpročio.

Strigęs mąstymas - kelias į skurdą

Pažiūrėkite, ką turite: namus, šeimą, vaikus ir kokį nors darbą? Tai jūsų vertybės. Reiškia viskas gerai. Dažna situacija, kai kito socialinio lygio mergina išteka už vyresnio pono. Pradžia – šauni. Vėliau jos skurdo įpročiai ardo šeimą: įprotis rengtis vulgariai, netvarkingai; vyras prašo apsipirkti su dizainerio pagalba. Tačiau ji perkasi viena, pasikliaudama savo baisia nuomone. Reikia išvykti į pokylį, vyras pasibaisėja skudurus jos vadinamais rūbais; skurdi gyvenimiška prigimtis diktuoja: pinigus slėpti, o vyras randa paslėptus pinigus ir suvokia menką žmonos dvasią; elgesys, kai pasakojama visiems viską, veda atgal į skurdą, vyras supranta, kad neturi begalinės kantrybės kasdien atstatyti meilę žmogui, nepaisančiam elementaraus kultūringo elgesio, nes turi savo vargo tiesas. Į skurdą kelias lengvas, tereikia likti savimi.

Labai svarbu, kai susituokdami, įgyjame nauja socialinį statusą, kuriame negali būti buvusio elgesio. Jeigu jums pasisekė ir meilė atvedė į kitą lygį, tai, norėdami likti su mylimu, kelkite savo kultūrą iki jo, keiskite manymus, o ne sutuoktinį “auklėkite” iki jūsų „skurdo“.  Kvailys, atėjęs pas susiformavusią, save realizavusią asmenybę (darbas, namas, šeima, vaikai, socialinė padėtis) diktuodamas savo sąlygas, pražudys, o paskui nueis pas kitą sėkmingą žmogų ir ten darys tą patį. Yra visuomenės sluoksniai. Tik protiškai akli mano, kad visi lygūs...

Skirtingo amžiaus santuokose dažniausiai yra nauda. Nereikia manyti, kad antra pusė to nesupranta. Dažniausiai supranta ir sutinka žaisti santuoką. Vyresnis visada žaidžia su jaunesniu, ir tik nesubrendėliui atrodo, kad yra atvirkščiai.

Patarimai

Nepavydėkite. Tai beprasmiška. Jeigu žmogus neištikimas, anksčiau ar vėliau – išduos vėl ir vėl. Nekalbėkite apie moteriškas problemas. Vyras neįgalus suvokti tai, ko jame nėra:)  
Meilės trūksta tam, kuris nemyli. Nemylintis reikalauja meilės, nes jos nejaučia. Yra žmonių, kurie niekada nemylės, nes neturi šio sugebėjimo.

 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.