Įsimylėjau dvasininką

Įsimylėjau dvasininką

Protinga, vidutinio amžiaus moteris, pati sugebanti aprūpinti savo gyvenimą finansiškai, patyrė nelauktą įsimylėjimo jausmą... Ji manė, kad tai praeis, kad laikina, tačiau laikas įsimylėjimo jausmą pavertė meile. Žmogus, kurį ji įsimylėjo, nieko nežino. Ryžtinga moteris nebūtų delsusi ir laukusi, kol jis ją pastebės... Drąsus charakteris, būtų leidęs jai susipažinti su juo artimiau, tačiau ji sužinojo vieną detalę...

Norėdami matyti visą puslapį užsiregistruokite.Ar tikrai norite tokios meilės?

Tarkime, jis ją pamils. Jausmais, o veiksmais? Aukšto rango dvasininkas yra stipriai susaistytas savo gyvenimo būdo, vadinasi, būti kartu bus maža progų. O galbūt verta siekti to, kad jis dėl meilės pakeistų savo darbą? O jei tai jo gyvenimo misija, troškimas eiti būtent šiuo keliu? Tuomet teks tenkintis retomis meilės akimirkomis. Nebent moteris to ir nori - slapto, nedažno ir neįpareigojančio buvimo kartu. 

Ji turi savo tikėjimą, o jis savo. Įdomu, kuo tiki jis? Yra daug dvasininkų, kurie visiškai nesiekia savo meilės sudvasinti, jiems tereikia malonumo... Meilė iš pirmo žvilgsnio, vadinasi, žmogus - nepažintas. Gal jis būtent toks - malonumų ieškotojas. Jeigu taip, ar norėtumėte, kad toks žmogus jus pamiltų? Gal norėsite, kad meilė jį pakeistų. O jei nepakeis?.. Prieš siekiant tokios meilės, manau, reiktų labai gerai pagalvoti.


"Ji puikiai supranta, kad jai

"Ji puikiai supranta, kad jai nepakeliui su jokia religija, nes ji turi savo tikėjimą." - vadinasi ji yra laisva viduje nuo religijos. Labai gražu ir finansiškai apsirūpinusi ir ytakinga , o įsimylėjo katalikų kunigą - vadinasi ieško, pasiilgo dogmų. Iš tikrųjų tai jinai jo visiškai nepažįsta tik nori jį tokį matyti. Perdaug intelektualizuoju. Gerai, įsimylėjo kunigą , na pasitaiko, bet kaip jį priversti mylėti? Nusipirkti patarimus? Jeigu jis laisvas viduje tai ar tai suveiks? jam vertybės gal kitos, nenorės laužyti savo priesaikos. sudėtinga situacija.

.Šitoj situacijoj kunigui kebliausia, bet gal nauja pažintis tik dar labiau sustiprintų jo tikėjimą.   jau geriau su moterimi, nei vaikus tvirkinti.... Bet ir moteriai ne kas, kartu jie negalės gyventi, turės slėpti tokius santykius nuo visuomenės, kitaip prasidės apkalbos. O jei labai jau viskas pakryps rimtai, tai ką jam iš kunigų išeiti? sudėtinga.

pagrindinė mintis, kad vyras ją įsimylėtų, apgailėtina. Aš nevertinu ir nekritikuoju, bet tai reiškia, kad tai vienpusė meilė.... o gal jis irgi jaučia ką nors panašaus... na tada pirmyn.... aš už!  Tačiau aš tos moters vietoj nenorėčiau būti.


Jo religija tai darbas ir hobis

 Kam painioti čia religija.Mes renkamės profesiją.Kunigystė irgi profesija.Tik su ta profesija turi išsižadėti lytinių santykių

Tai moteriai pirma patarčiau nueiti pas jį išpažinties.Turiu mintyje ne tą išpažintį kur mes pasakome savo nuodėmes. O tokią, kur reiktų patarimo jo, kaip žmogaus.Taip jam ir reiktų pasakyti, nes kunigas tada turi išklausyti.

Nepatarčiau iškarto pasakyti , ką ji jam jaučia.Tiesiog susidraugauti su juo , kaip su žmogumi,pažinti jo vertybes.Jai ji tikrai trokšta tikros meilės.

Kunigystė,tai dar nereiškia, kad jis negali  mylėti. Žinau atvejų, kai kunigai veda ir laimingai gyvena.Gali ir dirbti tą mėgiamą darbą.Tik jie kažkaip kitaip pasivadina.

Bet jai ji bandys suvilioti ji savo pinigais , tai ar tai meilė?


 Ar tikrai manote, kad

 Ar tikrai manote, kad kunigai laikosi priesaikos? Dauguma jų turi neoficialias šeimas ir gyvena įprastą gyvenimą kaip ir visi vyrai (čia sakau ne "iš lempos", pažįstu ne vieną kunigą ir jų moteris). Toks bažnyčios sumanymas, atėjęs iš senovės, kad apsaugoti bažnyčios turtą (ir mažesnioji dalis entuziazmo aukotis...). Moterys, kurios neišsigąsta sistemos ir visuomenės nuomonės, man atrodo drąsios. Gal kažkada atsiras tokių moterų asociacija, kuri nutars pakovoti už savo laisvę būti tuo, kas jos yra, ir sugriauti celibato mitus. 

Aš taip pat nenorėčiau būti tos moters vietoje, kaip ir ji tikriausiai nenorėtų būti mano vietoje :) Jos kelias, tačiau čia mes regis kalbame tam, kad tuos kelius kuo tiesesnius kiekvienas sau nutiestume... Teoriškai lyg ir "neapsimoka" tokia meilė, bet jei jos nori, tai ir sieki. Koks bus rezultatas, daugiausia priklauso nuo moters, argi ne tiesa? :)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.