Gyvenai tu. Dabar gyvensiu aš

Gyvenai tu. Dabar gyvensiu aš

Vyrai ir moterys - amžina meilės istorija, kerštas, ašaros, neapykanta. Kaip išvengti paliktųjų keršto ir pastovaus spaudimo?

Paliktieji

Meilė ir susižavėjimas tuo, ko neturėjai, dažniausia tampa priežastimi palikti šeimą ir suteikti sau laimę. Žmogus nepalieka šeimos, jeigu yra laimingas. O paliktųjų dalia - susitaikyti. Dažniausiai paliktieji kerštauja. Neapykanta auga, pavydas graužia širdį. Daugelis sako, kad nieko su savimi padaryti negali, visas gyvenimas tampa persmelktas keršto.

Suradę meilę nuėjo laimės taku. Likę, ne visi gali pradėti naują gyvenimą. Kartais savo pagiežą išlieja į amžiną priekaištą, pastovų niekinimą buvusio partnerio. Paliktieji neranda sau vietos. Laimė, jeigu išsiskyrę dingsta vienas iš kito akiračio. Jeigu gyvena kartu priekaištai byra iki mirties.

Kerštas

Kerštas būna įvairus. Ramūs žmonės virsta agresyviais, piktais, kai tik buvęs sutuoktinis netoliese ir yra galimybė jam „įkąsti“. Žeminimai, paniekinimai, pašiepimai - ir nieko daugiau, išskyrus juos... Matydami, kad mylimas žmogus nebegrįš, paliktasis parsiveda naują „meilę“. Tačiau buvusiam tereikia sutikti pasimėgauti seksu - anas nedvejodamas įšoka į lovą. Kodėl jis taip elgiasi?  Jis trokšta keršto tam, kuris nuviliojo jo meilę. O antra, tai seksas, kuris visada yra pats nuostabiausias tik su mylimu žmogumi.

Šiuose santykiuose įdomi paliktojo nauja „meilė“. Ypač, kai žmogus ateina gyventi pas buvusį savo partnerio sutuoktinį į tą patį butą arba namą. Ar nesvarbu ir nejaudina tai, kad čia yra ta, kuri bet kada gali su tavo išrinktuoju permiegoti? Kas tu esi? Nelaimingas žmogus, kuris tenkinasi tuo, kad jo nemeta?    

Save gerbiantis išsiaiškins, pas ką atėjo? Tik tada spręs: likti ar ne. O jeigu buvusioji parodys video įrašus su sekso scenomis, kurie daryti vakar su buvusiuoju? Ar tai nesvarbu? Gal jis mylisi su daugeliu moterų? Gal svarbu išlaikyti vyrą iki vestuvių ir į nieką nekreipti dėmesio?Tai tikriausiai yra visų

Tai tikriausiai yra visų panašių situacijų taisyklė: žeminti ir priekabiauti prie buvusių sutuoktinių visą likusį gyvenimą:) O gal yra nuo to vaistų? Kas gali juos priversti atstoti nuo buvusiųjų ir pamiršti juos? Negi nėra galimybės buvusį vyrą "palaidoti" taip, kad nebepristotų?


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.