Grupinė meilė tryse

Aš myliu vyrą ir jis mane. Tačiau jis myli dar ir kitą moterį. Ir ji ir aš žinome apie vieną kitą ir susitaikome su tuo. Ką jūs apie tai manote? klausiu, nes vis dažniau mano motina man sukelia abejonių kalbėdama ir prikaišiodama man, kad manimi naudojasi ir pan. Kai su ja nesusitinku, viskas klostosi geriau, tačiau aplankau ją ir tada darausi priekabi imu ieškoti problemų mūsų su vyru santykiuose,, bandau jį spausti, o tada jis vis rečiau bepasirodo. Vakar jis pasiūlė gyventi aplamai visiems kartu. Ir aš pasimečiau.

 Atsakymas

Be abejo, dirbtinos moralės sergėtojai patartų tuoj pat liautis pataikauti tokiam vyrui ir greičiausiai apkaltintų jį nesugebėjimu apsispręsti su kokia moterimi gyventi be abejo sakys, kad jis gerai ir patogiai įsitaisė

Tokia jau sintetinė moralė. Tolerancijos moralė sakys, kad jeigu jums gerai, jeigu jūs tame randate laimę, tai kodėl ne? Man dažnai rašo žmonės, sukūrę netradicines šeimas ir yra laimingi. Jie turi kažkokias santykių derinimo problemas, bet jie tvirti savo gyvenimo palydovų pasirinkime ir aš matau, kad tai tikri jausmai, gilūs, gimdantys vaikus ir turtą. Tačiau aš turiu ir savo požiūrio tašką į šią temą. Jeigu santykiai klostysis laimingai, jeigu vyras sugebės rodyti dėmesį abiem moterim tokiu būdu, kad nei viena nesijaus nuskriausta, o pačios moterys sugebės dalintis šiuo gamtos kūriniu - vyru :) santaikoje, tai niekas netrukdo jūsų santykiams. Tam būtina sugebėti pakilti virš savo egoizmo ir savinimo instinkto, virš savo baimių, tai santykiai bus labai idomūs, turintys daug pliusų. Svarbu, kad tarp jūsų nebūtų melo, kuris griauna viską... Tačiau aš suprantu, kad klausimas liečia sintetinės moralės vietą... sintetinė moralė, tai žmonės vaidinantys šiame gyvenime žinančius, kaip reikia gyventi; visus, kurie gyvena ne pagal juos, jie vadina kritusiais :) nes patys save labai aukštai išsikelia.  Pasakysiu taip: jeigu tai, ką aš darau nekenkia mano sveikatai ir mano materialinei bazei, reiškia aš galiu tai daryti, kol netrukdau kitiems. Pažiūrėkime, kas bus, jeigu žmonės pradės trukdyti kitiems, ims kenkti, reiškia tai atsilieps  materialiai ir fizinei gerovei. Kodėl? Todėl, kad jums teks karts nuo karto išgirsti replikas, galbūt net viešus žeminimus. Ar būsite visi tokie stiprūs, kad padėsite ant jų / ?
 Asistentas paveiksliukas

Meilė tryse :)

Jeigu žinai ko nori iš savęs, iš gyvenimo, iš mylimo žmogaus - tai viskas susistato į savo vietas :) Netgi tai kas nevaldoma, vyksta pagal dėsnius :)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.