22. Masturbacija

You may need: Adobe Flash Player.

22. Masturbacija

Meilė, mylima moteris, seksas, draugystė, pastovus intymus bendravimas, pastovus jausmas, kad jūs esate reikalingas, kad jūsų laukia, kad jūsų nori...  padaro masturbaciją nebereikalinga. Jūs tampate seksualiai sotus. Jūsų lytinė sfera pasisotina moteriškais mikroelementais per lytinį aktą, per būvimą šalia, per meilės žaidimą, o tai reiškia - viskas harmonizuojasi. Jūs tampate pasitenkinusiu, pakankamu laisvei.
Orgazmas, patiriamas kartu su mylimąja suteikia dar kitokią harmoniją.
Meilės žaidimai suteikia dar kitos kokybės harmoniją. Tad tiesiog siekite meilės su mylimą ir mylinčia moterimi, kuri patenkins jus visaip, nes tuo pasitenkins ir pati, būtent pasitenkinusi moteris atiduoda vyrui didžiulį kiekį energijos, kurios analogo gamtoje nėra.
Jeigu jus domins konkretus maistas ar kitos natūralios lyčių seksualumą skatinančios priemonės - mielai aptarsime individualiai, nes tai tik labai individuali informacija - kas tinka vienam, gali būti labai kenksminga kiitam.
Paskaita vyrams pagal natūralaus gyvenimo pagrindus. Ji dalinai tinka ir moterims, tačiau moterims skirta kita informacija. Malonaus klausymo.

Paskaitą gali klausytis tik užsimokėję už paslaugas. Norėdami užsimokėti spauskte čia



Navigacija
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2017 Psichohileris. Visos teisės saugomos.