20. Besąlygiška meilė

You may need: Adobe Flash Player.

20. Besąlygiška meilė

Moteriškė sako, josios vyras toks jau yra, ką padarysi, nėra prasmės šiauštis, kur gi ji viena dings, taip jau yra... nieko nepakeisi, teks gyventi kartu, toks  kryžius ir dar visokiausių „tokios“ meilės pateisinimų
Žmogui, kuris atsieit myli besąlygiškai imti ir pasiūlyti rinktis iš dviejų:  verslininką, ar elgetą, kažin kurį jis imtų besąlygiškai mylėti? Ar gyvensite su elgeta? Čia kalbama apie besąlygišką meilę... jeigu įsileisite į savo gyvenimą bomžą, nes jį pamilsite, ar įsivaizduojate, kad jūs jį perauklėsite? Padarysite iš jo ką  norite? Pasakysiu tiek: lengva mylėti besąlygiškai tuos, kurie artimai neliečia jūsų ir jūsų gyvenimo.. Meilė turi priežastį? Kodėl nesutaria, nors myli vienas kitą du suaugę žmonės?  Meilės mainai.
Galima pažiūrėti į meilę, kaip į mainus. Kokius? Visokiausius. Mainai baigiasi, jausmų nebelieka. Štai todėl žmogus turi tobulėti, kad jis visada turėtų kuom keistis, ką atiduoti mylimajam, kad sugebėtų gauti. Meilės niekada neįvertina tie, kuriems neteko mylėti, neteko patirti  žmogaus meilės, todėl dažnai jie krypsta į tą sferą, kur gali apie ją tik pasvajoti ir tvirtinti, kad ta, ana, kuri nerealizuota, yra svarbesnė už tikrą, gyvą, spindinčią, darančią iš bet ko Gėrį ir gyvenimo grožį..
1.Kas ta meilė „be priežasties“?
2.Kodėl žmonės taikstosi su savo kančiomis?
3.Kuo ir kaip programuojamas elgesys?
4.Kokios priežastys griauna meilę?
5.Kokiom priemonėm valdomas protas, kad kryptingai mąstyti?
6.Kas padeda nekartoti praeities klaidų?
7.Kodėl neprivalu priimti žmones tokius, kokie jie yra?
8.Kokios yra meilei sąlygos?
9.Kaip veikia „meilės iš pirmo žvilgsnio“ mechanizmas?
10.Kaip atpažinti ir pašalinti neteisingas mintis?

Paskaitą gali klausytis tik užsimokėję už paslaugas. Norėdami užsimokėti spauskte čiaRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2017 Psichohileris. Visos teisės saugomos.