Maudytis ar nesimaudyti žiemą jūroje?

Maudytis ar nesimaudyti žiemą jūroje?

Viskas sąlygina. Asmenybė individualiai skleidžiasi, lyg žiedas. Kiti... slepiasi minioje, grupėje. Jie silpni, jiems gėda dėl savo individualumo... Minia, grupė, būrys yra vado struktūra. Tai nėra blogai, kaip ir nėra gerai.

Bandos, masių, būrių vienybė yra paranki tam tikrai žmonių grupei, kurioje kas nors valdo. Vieni vadai sako tiesą, nes daro tai, ką sako ir išveda žmones iš bandos į individualumą. Ėję paskui juos, tampa mokytojais sau ir savo artimiems. Kiti tik... sako, kad eina. Tačiau negali padaryto to, ką propaguoja, tačiau žmones kažkur nuveda. Miniai nėra svarbu paskui ką bėgti, svarbu vadas ir kryptis. Bėgantys paskui kalbantį vadą pabėga iš šeimos, iš darbo, parduoda būtus, kad prašviesėtų, ir lieka arba vieniši arba amžinoje priklausomybėje nuo... grupės. Tai neprotingų žmonių likimas.

Kai vienas sako: „Valio“ arba „Tėve mūsų“, ir visi iš paskos atkartoja, lipa į šaltą ar karštą vandenį, užsimerkia ar ploja delnais, net nesvarbu, kur jie neria: į revoliuciją, butelį ar į žiemos jūrą - tai bandos refleksų pasekmė. Visko žmonės prisigalvoja iš neturėjimo ką veikti.

Žiemos maudynės

Didžiausias efektas žiemos jūroje yra pasiekiamas maudantis vienam, arba su sutuoktiniu, su savo vaikais. Kodėl? Todėl kad tuomet vyksta didžiausia organizmo koncentracija į aplinką, ko iš vis nėra maudantis minioje, būryje svetimų žmonių. Jūsų dėmesys - energija neišsisklaido, akumuliuojasi asmeninis potencialas, ryšys su aplinka: vėju, jūra, dangumi, nes šalia nėra svetimų žmonių su savo įvairiausiomis auromis, begalinėmis kalbomis, baimėmis ir smarkiausiai veikiančiu mintiniu spiečiumi. Asmenybė neieško minios... O minia ieško asmenybės:) Nusistatykite sau, kas jūs:).

Maudytis žiemą su svetimais žmonėmis grupėje, kai bendra psichozė nuima visą atsargumą ir baimes, neatsakinga. Ledinių maudynių metu iš organizmo išeinančios ligų emanacijos plinta į aplinką. Ledinis vanduo iššaukia net likimo korekcijas, gali išvaryti ligą iš kūno, kartu su meile.., su visais gerais dalykais. Geri dalykai grįžta tuoj pat atgal. O ligos nebetenka galimybės grįžti, nes po maudynių energija nebe liguista. Tačiau šis procesas veikia darant procedūra vienam arba su šeimos nariais. Ligą galima išvaryti iš kūno, o galima ir pasigauti, būtent per grupines ledines maudynes. Ypač, kai šalia svetimi ligoti žmonės. Jūs ne ekstrasensai, energijos nematote, o jeigu matytumėte - šalčio procedūros gamtoje vyktų individualiai:)

Didžiausias komfortas yra maudytis vienam, nes vyksta geriausias atsipalaidavimas, puikiai koncentruojasi mintys, jaučiasi širdies balsas ir tikras šalčio poreikis. Daryti tai su kitais žmonėmis reiškia numesti save neaišku kam. Individualūs potyriai, tik asmeninis dalykas. O jeigu kas nors šaltį organizuoja kitiems, tai vadinama masine įtaiga, kuri neturi nieko bendro su asmeniniu savęs suvokimu. Štai kodėl toks geras dalykas - maudynės žiemą, išskiria mylimus, sukelia barnius šeimose, o būna ir liūdnesnių korekcijų likime. Grūdinant kūną galima netekti kai ko daugiau, nei tik ligų. Grūdinkitės protingai.

Šaltis tik asmeninis

Nepakenksime sau šalčiu, jeigu įeisime į jį tuomet, kai pajusime, kad jau galime įeiti, kad jau nešalta, kūnas nebebijo, atsipalaiduoja,  norisi šalčio poveikio. Tai labai individualu. Grupėje jūsų nėra, jūs esate kolektyvinė sąmonė. Koncentruokitės kiek tik norite, kai šalia minia - viskas kitaip. Minia, būrys skiepija paklusnumą vadui, daugumai ir psichologinį muštro poveikį. Neveltui, kai kurios religijos praktikuoja masines maudynes ir krikštą su vandeniu... Žino, ką daro...:)

Kas yra šaltis?

Šaltis yra tavo galimybė atkurti harmoniją su savimi, su gamta, su esamuoju laiku, susikaupus šuoliui ir tuo pačiu atsipalaidavus laisvei. Tuomet šalčio maudynės ar jūroje, ar eketėje, ar sniege, nepakenks, nes tu puikiai jausi: kada tau asmeniškai įbristi į vandenį, kiek būti jame, kaip kvėpuoti, ką ten daryti.  

Pajungtus žmones į priklausomybę nuo grupės, likus vieniems, ištinka šokas. Atjunkite tokį nuo grupės - jis tampa nebeįgalus išsimaudyti žiemos jūroje... O jeigu išsimaudo – turi ne kokias pasekmes.
Šaltis išgrynina asmenybę. O jeigu ji nesusiformavus tai ir lieka paauglio ar vaiko lygyje, nors jau 40-50 ir daugiau. Tokiam žmogui visur ir visada reikia auklės, guru, vado, net visuose intymiuose dalykuose, kaip ir žiemos maudynės.
Šeimos, artimi žmonės, mylimieji besimaudantys kartu, žiemą, stiprina šeimą, sveikatina ją, nes dalinasi šeimynine energija ir gydo vienas kitą, papildo, veikia kaip giminių energijos bankas. Vaikams skiepijamas drąsos, ryžto jausmas, o ne bandos... Žiemos maudynės nesuderinamos su nesveiku maistu ir alkoholiu.

Šaltis ir fizinis krūvis

Nėra taisyklių tame reikia ar nereikia fizinio krūvio prieš maudantis šaltyte. Pagal psichinę ir fizinę būklę aišku, kada ir ką daryti. Niekam nėra noro lipti į šaltį, kai pačiam šalta. Tai natūralu. Įprotis žiemos maudynėms gali vykti greitai arba labai ilgai. Nieko tame ypatingo, nes individualu. Būna, maudytis nežadi, o atsiranda noras, ir kūnas pasirengęs žiemos jūrai. Kitą kartą  - pirma prasibėgsi, prasimankštinsi, tik tada gimsta noras ir džiaugsmas įbristi į ledukais pasipuošusią jūrą.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.