Vedęs vyras myli moterį

Esu vedęs 21 metus, vaikai užaugę, su žmona dažnai keliaujame, turime viską ir viskas ok. Tačiau aš pamilau kitą moterį. Ji jaunesnė už mane, dirba mokytoja, širdies žmogus, nėra karjeristė, savarankiška. Nesenai išsiskyrusi ir ji taip pat mane myli. Tas neapsisprendimas mane alina, jaučiu kaip senku nieko nekeisdamas, nors dieną naktį mąstydamas apie ją. Kalbėjausi su žmona ir ji tiesog pasiuto, apskelbė giminei, dabar esu visų dėmesio objektu. Nežinau, kodėl taip nutiko, bet ta meilė, kurią jaučiu tai moteriai, man lyg šviesa tunelio gale. Nors kaip minėjau rodosi viskas ir gerai pas mus su žmona buvo..

Psichohilerio atsakymas:

Šeimose dažniausiai vyksta labai negeras meilę žudantis procesas: tai, kai santuokoje ima atsirasti nesutarimų, ir sutuoktiniai vietoje jų sprendimų ir šalinimų ima ir pasineria į darbus, į šeimos tikslus, planus. Va vaikus aprenkti, valgyt padaryti, pinigus uždirbti, namą tvarkyti ir panašius darbus, vietoje savo santykių taisymo. Man kalbantis su sutuoktiniais dažniausiai girdimas toks pasiteisinimas: ai nėra kada apie tai kalbėti, reikia dirbti. Sakau jiems, kad seksas pas jus šlubuoja, kad abipusio supratimo nėra, kad vyksta kasdienis nepasitenkinimas vienas kito kalba, pasirinkimais, veiksmais, o jie man atsako: taip, tai vyksta, bet gi taip pas visus yra. Absurdo teorija ir praktika tokiame mąstyme.

Praeina kiek laiko, vaikai užauga, namai pastatyti, ką dabar veikti kartu? Na kiti imasi keliauti, kad kažkokiu būdu vis tą "šeimą" išturėti. Keliauja arba dar ką sumąsto, tačiau iš esmės niekas nesikeičia: vienas kito supratimas suvedamas į vieno pasiaukojimą, o kito ignoravimą, auga viršsvoriai, senka sveikata,  ir va taip žmonės baiginėja savo dienas. Ir jeigu tik staiga vienas iš jų ims ir sutiks naują meilę, tada kitas darys viską, kad neliktų vienas. Kova ir kova. O jeigu įvyksta skyrybos ir vienas iš jų drįsta būti laimingu, tai lieka apkaltintas pasileidimu ir kitomis religinėmis išvadomis. O tokios šeimos draugai ima postringauti, kad ką čia, vaikai užaugo, materiali bazė didelė tik gyvenk ir žvenk, kaip čia taip ėmė ir išsiskyrė. Tai vienatvės dviese šeimos modelis. Jūs turite apsispręsti – ko jūs norite? ir tada įmanoma greitai ir maloniai sutvarkyti padėtį.  Išsamiau ir detaliau, konkrečiau su ateities prognozavimu atsakysiu – situacijos analizėje.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.