Valdžios degradacija ar planas?

Kad ir kaip stengčiausi negaliu pamilti valdžios ir išsaugoti jai pozityvią nuostatą. Matau kad viskas daroma kad Lietuva būtų tik kelių žmonių nuosavybe. Ar tai man neleis tolimesnių progresyvių studijų pas jus? Turiu galimybę išvykti iš čia, tačiau myliu Lietuvą, bet kai pažiūriu ką seimas išdarinėja, o ir mokesčiai juokingi,  absurdiškai žlugdo verslą todėl beveik ryžausi išvykti visam, išparduoti viską ir pamiršti tą vargą, ir neteisybę, kurią čia patyriau būtent įstatymų kaleidoskope.

Atsakymas:

Dažnai žmonės painioja meilę su visais kitais dalykais: patinka, mėgstu, malonu, gera, ir kitaip ... Nereikia mylėti Kubiliaus ar kurio kito žmogaus iš "ten " ar iš kur kitur. Pakanka mylėti savo vyrą, :) ar žmoną, kad meilė teiktų teisingą supratimą, kas ji yra. 

Kalbant apie valdžią, be abejo, valdžia, kuri taip "dulkina" savo liaudį, apmokestindama orą, kuriuo kvėpuojame :) ne tai kad nemylima, išjuokiama, jos jau daugelis nekenčia. Ne jūs viena man rašote šia tema. Ir aš suprantu žmones, bėgančius iš Lietuvos, kaip iš blogo sapno. Atidarantys savo verslą  supranta, kad yra ne laisvoj šaly, o vieno buržua kieme... Jūs vedate sveiką gyvenimą, esate pats savo sveikatos šeimininkas? Lietuvai tokių nereikia, nes vistiek jūs mokėsite mokestį už orą, atsieit sveikatos draudimą, kuris būtent ir sargdina daugelį žmonių. Prieš porą mėnesių  turėjau garbės išklausyti tokią istoriją: gyveno žmogus mažame savo mamos paliktame namelyje, vertėsi tuo, kad turėjo karvę ir žemės lopinėlį, iš kurio prasimaitino, o dabar sužino, kad jis valstybei skoloje, nes jis egzistuoja...  Kas belieka tokiam žmogui? Parduoti, kol neatėmė namą, ir vykti į užsienį, kur jau pirmus metus dirba panašų darbą tik su verslo garantija. Jis net jokių mokesčių nemoka dabar, nes valstybė tuo pasirūpina. Žmogus stebisi, kad anksčiau nesugalvojo šito, o tik gavęs pranešimą, kad jo gyvenimas įskolintas valstybei.  :)

Na, bet tai valdžios absurdas ir mums nebūtina jame dalyvauti. Galima puikiai gyventi bet kurioje kitoje šalyje, kad ir Indijoje :) o čia tik svečiuotis ::) Kitas mistifikuotas aspektas tai, kad yra planas, kuris vadinamas "globalinių reptilijų" planu :)  - Lietuva - poilsio zona :) tada čia turėtų likti tik keli tarnautojai. :), pasiruošę europiniam poilsiautojui...paduoti ar parduoti viską...Lietuvoje mistika išjuokiama, tačiau ja užsiima pati valdžia....vykdydama šį reptilijų planą. :)

Dar iš kitos pusės žiūrint tai, jeigu liaudis nieko prieš, kad ją .prievartauja.......  tai ko tada tikėtis? Gi ir karvę melžia tol, kol ji duoda pieno :)

Tiesiog būtina žinoti, kad niekas nevyksta šiaip sau, ir negalvokite, kad valdžioje sėdi kvaili ir nežino, ką daro. Jie žino, ką daro, daro pagal planą ir gano liaudį, kuri pati nesugeba savimi pasirūpinti. Gi turi kas nors ganyti liaudį :) Taip kad jūsų emocija nepakenks studijoms mano svetainėje, nes jūsų vidus nėra dar seimo nuosavybė.

p.s. Vakar klausiausi radio ir išgirdau, kaip ponui V. Lansbergiui buvo užduotas nekorektiškas, provokuojantis klausimas apie meilę Lietuvai ir išdavikus,  ...parsidavėlius. Na, aš į tokius klausimus iš vis neatsakinėčiau, o  jis, žmogus, atsakė, neįžeisdamas nė vieno asmens, nors žurnalistas tiesiog laukė kokio nors bjauraus žodžio...  Ponas Landsbergis, pasisakęs paprasta, pagarbia kalba apie negražius dalykus,  mano požiūriu yra  teisus.  Aš įsivaizduoju, kaip jam, sąjūdžio pradininkui, yra sunku matyti tai, kas šiandien vyksta Lietuvoje, ir tai skambėjo jo intonacijoje, jo balso virpesiuose,  nors žodžiai buvo parinkti atsargūs, neįžeidžiant, kas rodo jo didelį jautrumą, vis tik jautėsi liūdesys...  esu įsistikinus, kad jį gelbsti jo talentai, sisteminis protas, sugebėjimai  muzikai, kūrybai ir suvokimui. Be harmonijos savyje jis neišgyventų šiame absurdo politiniame žaidime. Todėl ir mes nenuskęskime neapykantoje, pririšę save prie "teisingumo" iliuzijos. Kūryba yra laisvė, o laisvė yra kūryba, kuri iš visur pakelia bet kur nublokštą žmogų.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.