Vaikas nesišypso mamai

pastebejau, kad mazylis nenori buti su manimi. Liekam dviese, jis verkia pas mane ant ranku, net pamates mane. Pas kitus nurimsta. Arba prie kitu man sypsosi. Ir niekas netiki, kad yra taip ir ne kitaip. Be to, kazkodel matau, kad jis gali tureti liga, dar niekas nediagnozavo, bet kas man darosi, kad
nesidziaugiu tuo, kas yra.  Kudikiui jau trys menesiai, bet nei psichologo konsultacija, nei
antidepresantai negelbeja. Psichologe sako, kad mazylis atspindi mano nuotaika. Ir kad gal maziui esu ta, kuri tik kankina, t.y. Darau ta, kas jam nepatinka: keiciu sauskelnes, masazuoju. Buciau laimingiausia pasaulyje, jei
jis man sypsotusi.

Atsakymas


Problema pas jus yra ir ji rimta. Vaikelis čia niekuo dėtas, tiesiog jūs, kokiu tai būdu, praradote pakankamą harmoniją, kad vaikelis priimtų jus, o jūs priimtumėte savo vaikelį. Kaip tai įvyko ir kaip tai pašalinti - yra kruopšti jūsų charakterio analizė ir tam tikri jūsų  veiksmai.

Savo vidines problemas būtina šalinti, nes jos atsispindės ir vaikui augant,  ir ne tik su juo, o ir su kitais žmonėmis.

Viskas įmanoma; klausimas ar jūs norite?
Jeigu jūs norite, kad būtų kitaip, tai jūs darysite veiksmus, kad būtų kitaip ir bus kitaip.
Be abejo, veiksmai turi būti tikslūs ir daromi kasdien, taip kaip būna gydomas kūnas ir geriami vaistai, taip ir jums teks daryti kai kuriuos veiksmus kol pasveiks siela ir vaikas jums šypsosis, nes ims jausti jūsų vidinę motinišką globą.

Teisinti šią situaciją likimu, lemtimi, ėjimu prieš Gamtą ir visom kitom teorijom, nieko neduos, neleis jums keisti situacijos, nes tai netiesa. Yra vaikelis, yra mama, tai jau reiškia ne prieš gamtą, o pagal ja, kitaip nieko nebūtų.
Dirbti su šia situacija  būtina pradėti nedelsiant, nes nešalinant disharmonijos - ji pati neišnyksta.
Jūsų "matymas" kad sveikas vaikelis turi ligą yra absurdiškas bandymas pateisinti save jo reakcija į jus. Matyti ant savo vaikų ligas ir visus kitus negatyvius dalykus - labai negera savybė, nes blogos mintys ir manymai,  realizuojasi daug greičiau, nes geros. Taip, kaip motinos yra pajėgios gydyti savo vaikus savo bioenergija (to būtina mokytis), taip ir pajėgios kurti problemas.
Viskas yra surišta.
 Turite atsisakyti nuostatos - mąstyti negatyviai aplamai apie ką nors,  tuo labiau apie savo vaiką.

Jūs klausiate, ką darote negerai, prašote pagalbos, tačiau jūsų vidus yra jūsų viduje ir jį keisti galite tik jūs. O va kaip tai padaryti, ką pašalinti iš jūsų elgesio, ką įdiegti įnaujo, be abejo, galite registruotis į svetainę, užsakyti paslaugą ir pradėsime dirbti pradžioje kartu, o paskui jūs pati eisite link savęs. Nes tai jau yra kasdienis darbas tiek su savimi, tiek su savo tikrove. Nes to, ką parašėte yra maža, kad duoti pilną atsakymą, tuo labiau rekomendacijas, ar suteikti pamokas.

 mano giminaitei buvo

mano giminaitei buvo panasiai. jie ilgai neturejo vaiku, jiems padejo medicina. ir vaikas atsisake motinos. baisus ivykis. visi nezinojome kaip jai padeti. gerai kad viskas susikloste laimingai ir jau 6- siu men vaikas prisileido mama. mano giminaite tikrai padare neimanomus dalykus. bet visus tik i gera :)))


Taip, kaip minėjau situacija

Taip, kaip minėjau situaciją pakeisti į gerą įmanoma, viskas priklauso ar mama nori.... jeigu nori , tada išmoks kai kurių dalykų ir vaikas šypsosis. :) Šauni jūsų giminaitė :) kaip ir jūs :)


Ar yra nubrėžtas koks laiko

Ar yra nubrėžtas koks laiko tarpas, per kurį mama gali harmonizuoti savo emocijas? Klausiu, nes gi vaikas tai auga ir sugeria mamos enocijas.


Tikslaus laiko tokiuose

Tikslaus laiko tokiuose dalykuose nėra, čia individualus gebėjimas; tačiau jeigu mama sistemingai kasdien daro veiksmus, kasdienius užsiėmimus, stengiasi ir noriai eina į tokius pasikeitimus, tai manau mėnesio pakanka, kad įvyktų akivaizdžios permainos.  Viskas priklauso ar yra noras ką tai keisti. Jeigu nėra noro, tada yra ir kitų gyvenimo variantų, kuriuose bus gerai ir vaikui, ir mamai, pagal esamą situaciją. Pakartosiu pagrindinę tiesą: turi būti noras ir veiksmas.


O gal galima kontaktus tos giminaites gauti?

Sveikas/-a, xxx,

O ar ta giminaite galetu pasidalinti savo patirtimi su manimi? Kaip jai pavyko savo leliu prisijaukti? Aisku, jei tik ji tures tam noro.


Labas :) keistas noras pas

Labas :) keistas noras pas tamsta :)) ir pasakysiu kodel :) cia, kur mes esame sioje svetaineje yra visos galimybes asmenybei padeti paciai sau. cia yra visi atsakymai mums belieka judintis ir gauti rezultata :)
kitas dalykelis tame kad, ji turejo problema ir daug dirbo su savimi todel siandien neturi, jai padejo mama, mociute, vyras, ji nebeturi jokio noro prisiminti kad aplamai buvo problema.

o dar mano giminaite neprisijaukino ji mokesi dziaugtis juo kiekviena akimirka stengesi daryti viska kad nugaletu savo nemeile. ji tiesiog isizeistu jeigu as paprasyciau papasakoti kaip ji prisijaukino :) tikrai nemanau kad ji noretu prisiminti tokius dalykus ir dar dalintis jais :)

as pats vaikui neturiu gal todel man labai sunku suprasti sias moteru problemas :)


Tame ir reikalas

Tame ir reikalas, kad kiti manes nesupranta. Tik pati atradau savyje, kad esu visiskai silpnas zmogus. Tik nezinojau, kad ant tiek... Tokiais kritiniais atvejais tai ir iskyla.


viskas labai

viskas labai paprasta,zinoma,jeigu nori pasikeitimu :)
kai mane cia mokino, as spyriojausi kaip ozys i siena:) viduje budavo pastovus priesiskumas bet :)) as norejau pasikeitimu nes mane mano charakteris buvo uzknises :) tam dariau ka sake ir tiek. ir pirma ka pamenu uzdraude man ant saves sakyti visas bjaurastis, tokias kaip tu dabar sakai... as silpna, manes nesupranata, as va tokia bloga ir t.t.t.t.t.t.
jeigu nori keistis turi uzsiciaupti kiekviena karta kai norisi skustis pasakot apie save blogai. padarysi - pasikeisi.
man tik idomu kodel tau dar to cia nepasake?


Pasake.

Pasake.


gerai kad pasake :) o cia

gerai kad pasake :) o cia klausei? http://www.psichohileris.lt/jaunos-mamos-problemos
gal bus aiskiau :)


o kodel jus i cata

o kodel jus i cata neateinate? gi ten kasdien imanoma imti energija irkartu daryti tai ka vienam sunku. ateikite i cata ir valykite prota. bent jau man taip viskas gaunasi kai reikia naudojuosi ir super :)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.