Susitikimas su anapusine būtybe

<...> teko grįžti trumpam pagyventi į seną tėvų namą, kuriame nieks negyvena. Kelias naktis lyg ir viskas buvo gerai kol vakar nenutiko keistas dalykas. Pradžioje miegame sprogo lemputė. Aš to nesureikšminau ir nuėjau miegoti. Miegu ir man atrodo prie manęs priėjo kažkoks šešėlis ir pradėjo mane dusinti. Aš jaučiuosi lyg sapne, bet tuo pačiu jaučiu baisią baimę, lėtai dustu. Pradėjau garsiai šaukti, melstis ir vyti šalin tą šešėlį. Vos ne vos ji atstūmiau, tada griebiau šalia buvusi mobilų ir pradėjau šviesti. Šešėlis dingo, bet kambarį liko šaltis.
Prisipažinsiu niekad netikėjau anomalijom, vaiduokliais ir panašiais dalykais. Bet man jau taip kartą buvo nutikę vaikystėje prieš dešimt metų. Viskas buvo taip pat tik nebuvo perdegus lemputė. Prašau jūsų padėkite man išsiaiškinti, kas tai galėtų būti ir ką daryti, nes jaučiau, kad tikrai vos neuždusau. Po visko kauste didelė baimė ir jaučiuosi lyg suparalyžuotas.

Atsakymas

Susitikimas su anapusine būtybe. Jūs sutrikdėte jos ramybę. Keista, kad vaikystėje likote gyvas. Jeigu būtybė norėtų jus pasiimti - būtų pasiėmusi. Matomai gyvenime elgiatės nelabai teisingai. Tai viena iš priežasčių patirti anapusinių būtybių rūstį. Jūs neturite apsaugos nuo paralelių. Dažnai šią apsaugą sunaikina psichostimuliatoriai, kvaišalai, vaistai ir ilgalaikis diskomfortas. Natūraliai žmogus turi apsaugą nuo paralelių. Turėdamas natūralią organizmo apsaugą žmogus nejaučia ir nemato to, kas ne jo pasaulio. Ką daryti? Išsivalyti organizmą, emocijas ir protą, perkoduoti informaciją. Tai suteiks jums natūralią apsaugą.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.