Skyrybos, šeimos. Mistika

Ezoterikos mokyklose sakoma, kad skyrybas neišvengiamai patiria vis iš naujo tie žmonės, kurie vėl ir vėl užlipa ant to pačio grėblio. Tarkim reikia išmokti priimti pametusį tave žmogų ir  jam viską atleisti. Mano nuomone tame yra labai daug tiesos. Išmokta pamoka neturetu kartotis. Ar jus manote kitaip? Dar sakoma, kad reikia nešti savo kryžių koks bebūtų vyras skirtis yra amoralu. Ar ir čia jūs manote kitaip?

Atsakymas

Įsitikinimai manyje yra kitokie, nei jūsų aprašyti. Taip, aš kitaip matau. Pirmiausiai, žmonės nieko neprivalo priimti ar nepriimti. Kiekvienas atvejis individualus ir visiems kaip bandai taikyti taisykles,  jau iš esmės nėra teisinga :) Kaip žmogus gyvena, taip jis ir moka gyventi...  ir mokinasi iš savo paties elgesio pasekmių. Supranta jis tai ar ne? ne tame esmė. Esmė tame, kad kai taurė kančios pilna - žmogus ima darytis išmintingu, ir kančios vietą užima veiksmas ir intuicija. Kitas variantas, kai kančios taurė pilna, žmogus ieško pagalbos, ir čia vėl svarbu, kur jis ją ras: naujame įkalinime, priklausomybėje ar savo tobulėjime.

Skyrybos nėra cirkas, kurio vaidinimas priklauso nuo kažkieno įsivaizdavimų, kaip reikia - nereikia vaidinti skyrybų procesą. Norite vadinti skyrybas pamoka? Vadinkite. Bet tai neveikia man, ir tokiems kaip aš, nes aš skyrybas  vadinu kito gyvenimo kūryba.

Skyrybos nėra katastrofa.

Skyrybos elementari naujos šeimos kūrimo įžanga ar laikinas poilsis nuo gyvenimo dviese.

Šeimų,  žmogus gali turėti tiek, kiek sugeba sau leisti: finansiškai, sveikatos atžvilgiu ir visuomenės atžvilgiu.
Vyras, kuriam  80 metų, turi tris šeimas, jose po kelis vaikus. Jis vedė 22, 50 ir 77 metų. Jis neatrodo sukriošęs senis, nes žino,  kaip būti sveikam. Jis vegetaras. Taip. Jis užaugino vienus vaikus ir pradėjo kitą šeimą, nes toks jo požiūris į šeimą. Ir ką? Jums keista? esate ribotos sąmonės, prigrūsti programų, kaip galima ir kaip negalima gyventi. Žmonės sugeba mąstyti ir daryti daugiau, nei kieno tai sumislytos gyvenimo normos. Žmogus visada  gyvena taip,  kaip sugeba gyventi. Visi jie, vyras ir jo šeimos, bendrauja, nors gyvena skirtingose pasaulio šalyse. Tai sekantis sąmonės lygis, apie juos audijo kurse. Be abejo, toks žmogus ne tik naujas šeimas kuria, bet ir naujas technologijas...naują miestą stato, naują metodiką išranda  ir pan.

Skyrybose nėra nieko negatyvaus. Tiesiog būtina mokytis gerbti savo ir kitų laisvę ir labai mylėti žmones. Visuomenėje yra tokių žmonių ir jie gyvena laimingi, nežiūrint į nustebusius kritikus, pakeitusius savo valią ir laisvę aukomis ir pareigomis, principais ir užstrigusiu prakiurusios dorovės įvaizdžiu: kuriame...  "Jeigu aš negaliu būti laimingas, tai ir kitas juo būdamas - klysta" - tai pavydo emocijos kalba.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.