Serialas "žmogeliukai - vampyriukai" :)

Kodėl taip yra kad mano pasirinkima gyventi kitaip žmonės ignoruoja netiki mano sugebėjimais ir net juokiasi kai kada atvirai zemindami mane. As pasirinkau savo kelia tegu kitiems jis svetimas, bet kam is manes tyciotis. As jums jau pasakojau savo istorija ir esu isitikines savo teisingu pasirinkimu, turiu didelius planus ir juos igyvendinu, taciau net faktai kitiems atrodo netikri. Pries menesi isigijau nama tai kai kas sako nemulkink musu.......... Imu manyti kad laikas atsikratyti siu zmoniu neziurint kad jie buve geri draugai

 Atsakymas

Ir man kartais žmonės rašo, kad negali patikėti, kad aš sukūriau šį ir kitus projektus, kad gyvenu tokį, visuomenei šokiruojantį gyvenimą, ir čia aš atsakysiu į tai sekančiai. Žmonės, kurie nėra nieko pasiekę gyvenime, kurie nėra kūrybingi ir nėra laisvi, jie kitų žmonių pasiekimus, kūrybą, ar gyvenimo stilių laiko tuščiu pasigyrimu. Nerealizavę savęs žmonės abejoja tais, kurie tai padarė ir dažniausiai, kadangi neturi savo rezultatų, jie ima ieškoti kūrybingų žmonių veikloje kokių nors prieštaravimų, ima domėtis asmeniniu gyvenimu, lyg jie jį būtų įgalūs suprasti. Jie neįgalūs suprasti realizavusių save žmonių gyvenimo.
Nerealizavę savo kūrybinio potensialo žmonės, mato kitų žmonių kūryboje prieštaravimus. Deja, tai jų nesugebėjimas paimti informacijos, kaip kad jie gilinasi ne į įdėją, ne į išmintį, rezultatą, simboliškai – ne į vandenį, kurį geria, o į indą, kuriuo pilstomas vanduo. Kaip reaguoti į tai? Niekaip. Tiesiog neturėti šios realybės. Bet koks reagavimas į tokias replikas yra energijos praradimas. Vampyrinės struktūros visada reikalauja laikytis taisyklių ir seka jus ar jūs darote tai, ką kalbate pagal taisykles. Ir be abejo jie visada ras jūsų „nusikaltimą,“ net jeigu jūs būtumėte tobulas. Kodėl žmonės tampa energetiškais vampyrais? Todėl, kad jie netenka savo gyvenimo prasmės. Vampyras jaučiasi gerai, jaučiasi, kad jis gyvas ir gyvena tik tada, kai juo, kas nors piktinasi, bjaurisi, todėl jis visus kritikuoja, smerkia, įžeidinėja, kad anie juo piktintųsi.
 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.