Senovės išminčiai

Ar jūs laikote senovės išminčius Sokratą, Kantą, Gegelį, ir kt., šviesulius išminčiais? Kokiais remiatės? O save? Nes pas jus niekur nėra jokių citatų ar rėmimosi kokiais tai raštais ar mokyklomis. Randu daug prieštaravimų.

Psichohilerio atsakymas:

Vertinimas. Jeigu mano tekstus vertinti protu ir žiniomis apie tai, kas kaip turi būti, o kaip neturi būti, kas teisinga, o kas neteisinga, tai be abejo, yra aišku, kad aš pati sau prieštarauju ir dar daug visko :) todėl ir nesidomiu nuomonėmis.... nes nėra prasmės man to daryti... jokios iš to naudos. Žmonės, mano straipsnius vertindami savuoju protu ir išmoktomis taisyklėmis, įvardins visaip. Na ir kas? Tai jų diagnozė. Tačiau išmintingų žmonių pasisakymų nebus. Kodėl? Nėra ką pasisakyti ten, kur viskas aišku.

skype mes kabėjomės šia tema ir jos turiniu atsakysiu jums.

Aš intuicijos žmogus. Intuicijai suteikiu pirmenybę. Niekada iš anksto nežinau, kaip atsakysiu, kaip pasielgsiu ar ką padarysiu. Jums tai nauja? Gali būti visiškai priešingi vienas kitam veiksmai, man jie bus normalūs, o proto - taisyklių žmonėms ne. Aš leidžiu sau būti įvairia, tačiau visų mano žodžių esmė viena: bandyti žadinti žmones nuo ribų, draudimų, kompleksų, principų ir visų kitų narvų. Kam? Laimei. Nes laimingas žmogus palaima pasauliui.

Man svarbu ir save žadinti vis toliau, o ne tik kitus :) . Eidama į žmones - aš einu į save. Kas liečia jūsų išvardintus asmenis, rašiusius knygas... prisipažinsiu: niekada nei vieno neskaičiau. Seniau, man tai buvo neįdomu, o dabar man tai jau nebeįdomu. Aš skaitau gyvenimo knygą. Ar žinote tokią? Ar mokate skaityti gyvenimą ir jo knygą? Kiekvieną dieną - vis naują puslapį. Iš klausimo ... suprantu kad ... ne.

Intuityviai jaučiu, kad tie žmonės, kurie rašė taip, kad sugebėjo išlikti iki šiandien, turėjo geriau už kitus, nerašančius, išvystytą intuiciją ir todėl parašė tuos veikalus. Tačiau aš taip pat turiu savo intuiciją. Kam man skaityti kito, jau seniai nebeegzistuojančio žmogaus tezes, kai tos pačios tezės manyje yra man suprantamesne išraiška?

Šiandien aš dar turiu daug sferų, kuriose esu tuščia... reiškia dar nežinau atsakymo į man rūpimus klausimus, tačiau ateis laikas ir aš pati išjausiu: kas ką reiškia, kokia tai sfera, kaip elgtis, ką su tuo daryti, ir tada užrašysiu knygoje, padedama savo proto išdėstysiu popieriuje, kad galėčiau tai matyti, parodyti kitiems. O gal ir neužrašysiu :) nes turiu gerą atmintį...

Tarkim, nežinomą man temą, aš suvokiu kaip tuščią informacijos sferą savyje, bet neskubu pildyti ją kitų žmonių žinojimais, raštais, o tuo labiau nuomonėm. Kiekvienas žmogus gali atsakyti ne blogiau už Sokratą, net geriau už jį, nes mes gyvenam šiandien, šiandieniniame pasaulyje, kurio Sokratas nepažinojo ir jau nebepažins.

Psichohilerio svetainės tikslas - duoti galimybę jums ir sau, skaitantiems ją, būnantiems joje, suprasti svarbius dalykus savyje, savo gyvenime. Kas tie svarbūs dalykai? Kiekvienam savo.

Žmonės rašo man stulbinančius laiškus, kad skaitydami svetainėje esančius žodžius jie intuityviai ėmė suprasti savo veiksmą, sprendimą, pašaukimą ir ėmė jausti savo valios laisvę. Žmonės pagavo mano svetainės energiją - mano energiją :) , sakyčiau, jie rado raktą tinkanti tik jiems, o tai mane labai džiugina. Aš džiaugiuosi, nes tokių žmonių yra, reiškia svetainė atlieka savo darbą. Todėl, šioje sferoje aš laiminga, kad mano darbas atnešė laimę ir džiaugsmą ne tik man, bet ir jos nariams. Kodėl turiu sukti galvą apie viduramžių kalbininką? Ar tam, kad prisiderinčiau prie visuomenės sukurtos iliuzijos, kad "reikia" skaityti klasikus, kad apsišviesti? Ne. Aš manau, kad tai ne švietimas, o tamsinimas, atitraukiantis žmones nuo savo gyvenimo, savo asmeninės tikrovės kūrybos ir nuo asmenybės tobulinimo. Jeigu aš būčiau neteisi, tada gyventume visi rojuje :) Gi tiek, atsieit šviesulių šviečia iš viduramžių :) O aš įsitikinus, kad čia ir dabar yra šalia mūsų daug šviesių žmonių ir man yra įdomūs tie, kurie yra čia ir dabar, su kuriais aš galiu bendrauti ir džiaugtis būdama gyva su gyvais. Kiekvienas žmogus turi savo pašaukimą - misiją. Šiandien tarp mūsų vaikšto genijai, didvyriai ir išminčiai. Kodėl nepasimokius pas dabartyje esamus? Mes gi gyvename dabartyje, ne buvusiame laike... pamąstykite apie tai.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.