Pririšimas nėra meilė, tačiau veikia:)

 Pries x metu sutikau vyra is mes abu isimylejome.Buvo skausmingas
issiskyrimas.Pries kelis men vel susitikome ir pradejome bendrauti.Jausmai grizo
su dviguba jega,ypac man.problema yra,kad abu esame laimingai vede.Man labai
sunku,as pasiryzus keisti savo gyvenima,jei ir jis butu tam pasiryzes.Savo
jausmais esu 100 procentu isitikinusi.Ar yra meiles magijos budas padeti jam
greiciau apsispresti??

Atsakymas

 

Norėdami, kad mylimas būtų kartu, žmonės naudoja juodosios magijos poveikį - pririšimą. Nekalbėsiu: realu ar ne toks pririšimas. Mokslo aprašomas nematomas pasaulis egzistuoja. Meilės magija tai elementarus poveikis. Yra būdai, veikiantys žmogų jam nežinant, tai vadinama pririšimu. Pririšimas brangi paslauga ir nesuteikia garantijų, nes niekas nepatikrins ar jūs laikotės pririšimo sąlygų. Tai šansas gauti, ko norite.
Jūs jį mylite, o jis nelabai. Kitaip jau būtumėte kartu ir be pririšimų. Tačiau ar jus tenkina žinia, kad jis ne savo noru bus su jumis, o tik pinigų dėka, kuriuos jūs užmokėsite už  meilę:). Jūsų pasakymas, kad esate laimingai vedę, yra melas sau. Nes laimingai sutuoktiniai myli vienas kitą, o ne kankinasi dėl buvusios meilės:) Laimingai vedę gyvena ištikimybės pagrindu. Nėra meilės, nėra laimės, nėra ir ištikimybės.O kaip pastebeti? Suveike ar

O kaip pastebeti? Suveike ar ne? O Jeigu suveiks? Labai idomu Kas atsitiks? Tiksliau kaip tai suveiks?


Kaip pastebėti? - Žiūrėti. Gi

Kaip pastebėti? - Žiūrėti. Gi akis turite? Matote, kad tai, ko norite, vyksta. Reiškia veikia, nes turite pakankamai energijos ir tikėjimo, kad paveikti žmogų arba realybę.
Jūsų klausimai išnyktų, jeigu nuosekliai mąstytumėte. 
Sakote, labai įdomu, kas atsitiks. Kai užsakai puodelį kavos ir atneša puodelį kavos, kas čia įdomaus?. Nutinka tai, ką darai. Jeigu sodini bulves užauga bulvės, jeigu veiki kitą žmogų jis ir yra paveiktas. 
Viskas suveikia suveikimo būdu:)


Sakiau idomu kaip tai nutiks.

Sakiau idomu kaip tai nutiks. As suprantu nieks nezino. Bet kai prisiskaitai komentaru kituose forumose, kad ten apseda manija ta kita zmogu, pradeda persekioti, skambineti nuolatos, naktim miegoti neledzia... kazkaip tuoj jau 2 savaites ir apart to vieno zenkliuko kuri pats iniciavau... as suprantu kad cia nebus taip, kaip suni prie budos prisegei ir jis nejuda, bet... nu laikas parodys.


Tai va, nereikia nei rašyti,

Tai va, nereikia nei rašyti, nei skaityti komentarų, :) o susirasti mokytoją ir mokytis realiai su savo gyvenimu. Kito kelio nėra. Kitas kelias - asmeninis susinaikinimas...


Ka reiskia kitas kelias

Ka reiskia kitas kelias asmeninis susinaikinimas? :)


Asmeninis susinaikinimas, yra

Asmeninis susinaikinimas, yra tai, kai žmogus daro tą, nežino ką, nors įsivaizduoja, kad žino:):
ir kai vietoje norimo rezultato gauna netekimą ir t.t ir vyksta tai dažniausiai  dėl psichinio nepajėgumo (kai žmogus neturi energijos bando gyvenimą pastatyti visus išnauduodamas.

Kai žmogus labai pasikėlęs ir mano, kad viską moka, arba mokosi pas tuos, kurie irgi mano, kad viską moka, tuomet jis netenka galimybės gyventi taip, kaip jam norėtųsi. maža to, jis praranda ir tai, ką turėjo..., Išėjimas iš tokio stuporo yra ne vienas.

maždaug taip....


a

O kaip pasireiskia tas pririsimas? Ar imanoma tai pamatyti pasiziurejus i zmogu?


Taip

įmanoma


O tai sugebeciau pats ar

O tai sugebeciau pats ar reikia specialisto paziurejimo? :)


Kiekvienas iš mūsų žino: ar

Kiekvienas iš mūsų žino: ar sugebėtų sutramdyti mustangą ar tik pajodinėtų jau paruoštu ramiu žirgu, ar iš vis neužliptų nei ant ponio, nes bijo. O jeigu žmogus mano, kad gali viską, bet niekada to nedarė, tai mustangas jam gali atnešti mirtį, arba invalidumą, nuo ramaus žirgo jis gali pats nukristi, o ponis jam gali tiesiog įkąsti :) Tačiau gali ir nieko blogo neįvykti. Žirgai - realūs ir mūsų bendravimo kokybė su jais iš karto matosi plika akimi. O pririšimas ar atrišimas - nematomas veiksmas, veikantis nematomus "žirgus". Nemokant, nežinant, tačiau koreguojant kitų žmonių likimus prievarta, gali ir pačiam įvykt daugybė spyrių į nugarą; tačiau gali ir neįvykti. Tai va... rezultatas ir parodys: sugebėjote pats ar ne: žmogų paveikėte ir prisirišote, ar likimas jus sunaikino:) Mokytis šitų dalykų bergdžia, čia daugiau asmeninės energijos reikalas ir to, kuris jus dengia. O magijoje visada kažkas kažką dengia:)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.