Prezervatyvai ar priešnėštuminiai prepatarai?

Sakykit, tai iseina, kad zmonems, neivaldziusiems meiles meno, belieka tenkintis "guminiu" seksu?Juk tai mazesnis blogis nei cheminiai preparatai. Ar as teisingai suprantu?

Šį kartą aš atsakydama į jūsų klausimą, visiškai pritariu savo asistento nuomonei į jau seniau užduotą panašų klausimą :)

"Blogio nėra, tiesiog vieni dalykai priveda prie vienu pasekmių, kiti prie kitų. Jeigu jus tenkina esamas seksas, tai jums geriau nei nieko - mėgaukitės. Žmonės kurie jau domisi meilės menu, jau turi poreikį visai kitam malonumo lygiui. Jeigu jūs turite atsitiktinius santykius, su nepažįstamuoju, tad nėr ko tikėtis harmonijos. Jei norite būti seksualiai patenkinta, visų pirma to turi norėti – vyras. O tai gali būti tik mylintis vyras. Todėl, kad norėdamas patenkinti Jus, jis turės jus pažinti, jūsų charakterį, norus, kūną. Ir pažinęs tai, matys kaip jam pačiam tobulėti, kad sugebėtu pasotinti jūsų moteriškumą. Harmoningas seksas tai pažinimas, tyrinėjimas, patyrimas, mylėjimas... To reikia mokytis. O dauguma žmonių galvoja, kad jie jau viską moka, rezultate moterys nelaimingos ir piktos, o vyrai tik įeina ir pabaigia."Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.