Plastinės operacijos

klausimas smalsumo dėlei: o kaip natūralaus gyvenimo praktikas žiūri į plastines operacijas vien dėl grožio? Na aš jau tvirtai apsisprendusi, kad tokią darysiuosi, ir net ne vieną, jei tik užteks pinigų, bet visgi įdomu, kaip jūs į tai žiūrite, gal buvote kaip nors susidurusi su tuo?

Atsakymas

Kas liečia plastines operacijas būtina žiūrėti labai individualiai. Be abejo natūralumas tai prigimtis, tai antspaudas to, kas tu esi dabar. Tačiau, kaip niekur negali būti kategoriško vienareikšmio atsakymo, taip ir šiuo klausimu būtina atsižvelgti, kas yra jums norma. 
Naujausios technologijos šiandien leidžia žmogui beveik viską, ką jis sumanys. Tačiau ne viskas, ką žmonės sumano yra jiems į naudą. Būtina labai gerai apmąstyti ar tai, ką ruošiesi daryti nėra kartais tik tavo klaidingi įsitikinimai, o ne kūno defektai. Mano praktikoje buvo mergina 17m. kuri sakėsi esanti baisi. Po ilgalaikio pokalbio ji sutiko susitikti ir ... aš ir dizaineris pamatėme normalų žmogų, tačiau visiškai užkompleksuotą, kaip reikia atrodyti ir kokia ji baisi. Eisena, žvilgsnis, laikysena, mimika, darė ją iš tikro juokinga, o dar aprangos stilius rodė visiška fiasko.... pagal madą. Na tokia kaimo fifa :) Ir ji svajojo operuotis, sakėsi jos veidas deformuotas, ir t.t.. Kai tik ji 20% suprato iš to, ką jai sakėme, 20% pasikeitė jos išvaizada. Po ilgalaikių įtikinėjimų bent pabandyti kitą rūbų stilių ji pati aiktelėjo iš nuostabos. Visai kitas žmogus. Kai vaikui nuo mažumės, o vėliau ir paauglei brukama info iš kokio tai proto bokšto, kaip reikia atrodyti, rengtis, tada užauga kažkas panašaus į belytį sutvėrimą, ir jis, įgavęs kokią tai galimybę skuba operuotis, kad atitiktų ... madą visai nepagalvodamas, kad žmogaus charakterio plastinės chirurgas neoperuoja :) Vidinė būsena keičia ne tik paties žmogaus laikyseną, veido bruožus, bet net kitų žmonių reakciją.
Kita vertus, koks tai buvęs gyvenimo būdas be abejo sukūrė tai, kas yra dabar veidrodyje, ir jeigu žmogus tiksliai žino, kad jam operacija būtina, ir turi rimtus motyvus, tai dažniausiai jam atsiranda galimybės tai padaryti. Svarbu susikurti savo tikrovę tokiu būdu, kad gydytojas tikrai būtų profesionalas, o ne konvejeris :) Jeigu jūs naudositės intuicija, išmąstymu ir atsakysite sau į visus kodėl ir kaip, tada jūsų pasirinkimas bus teisingas.
 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.