Pavardė, gyvenama vieta, asmenybės kodas :)

Gaunu laiškų, kuriuose yra klausiama mano pavardė, kas mano vyras, ar aš vegetarė, adresas ir net kodas? Žmonių įvairovė be abejo ... didelė, ir jų smalsumas, tiek vaikiškas nekaltas, tiek "rimtam ir protingui įvertinimui" yra ne kas kita, kaip visiško neturėjimo kas veikti gyvenime,  veikla.  Kaip aš atsakau į tokius laiškus? Teigiamai, nes jie mane smagina,  jeigu manęs klausia, ar jūsų pavardė ...........?  aš atsakau .... taip :), jeigu klausia ar jūsų vyras šitas .......... atsakau šitas, net jeigu manęs paklaustų ar mano pavardė madona, ar darbovietė - parlamentas, ar mano vyras Pačino :) irgi atsakyčiau taip.... :) geriausias klausimas kiek man metų? Jeigu kai kurie žmonės mano apie mane ką nors žiną, tai šitas klausimas paliekamas mano fantazijai. Man  33 :) ir ką?  Ką apie tai mano Guliverio herojai? 

 Kodėl aš taip elgiuosi? O kodėl jūs taip su manimi elgiatės? Yra kategorija žmonių - neduok valgyti, duok ką nors į šuns dienas išdėti... jeigu jūs priklausote šiai kategorijai, tai gaunate atitinkamus atsakymus :) ne tik iš manęs, bet ir iš gyvenimo....

O jeigu rimtai... gi yra puslapis http://www.psichohileris.lt/apie-psichohileri
čia ką, neaišku apie tai, kas yra psichohileris? Neaiškiai pavardė parašyta? Ar protas skaitytojo tiek užtemęs, kad nenori matyti tikrovės todėl susikuria sau iliuziją? O kas liečia asmeninę informaciją, tai kodėl turėčiau daryti savo gyvenimo išklotinę šioje svetainėje? ši svetainė tai tik viena akimirka iš mano kūrybos, laisvalaikio pravedimo būdas. :)Klausimai ne į temą :)

Kai kurie žmonės, klausdami asmeninių klausimų, dažniausiai nesąmoningai lygina kitą su savimi. Ir tai, kas neatitinka jų programos, jie ima tai kritikuoti. Nieko nuostabaus toks elgesys, nes jiems reikia pasitikrint :)ar nenukrypę nuo normos.
Antra vertus, yra dar momentas, kad pas psichohilerį atėjęs žmogus pasakojasi apie save. O kai kas susipainioja...ir apkeitęs vaidmenis, pats ima klausinėti to, ko klausti nėra jo kompetencija :)
Kokios paslaugos teikiamos klientams, yra aiškiai nurodyta. O asmeninės info teikimo paslaugos tai gi nėra :).


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.