Pati svarbiausia knyga

Kokia yra pati svarbiausia knyga, kuri jums teikia gyvenimo išmintį? Kokias knygas rekomenduojate skaityti? Kokiais autoriais manote galima pasitikėti?

Atsakymas:

Nėra tokios knygos. Skaičiau..., tačiau gana greitai padariau išvadą, kad knygas rašyti daug smagiau pačiai. Gi aš irgi turiu minčių :) ir gyvenimo patirties, ir fantazijos. Dauguma knygų, tai fantazijos. Žmonių nuomonių ar įsitikinimų rezultatas. Be abejo, kad smagu paskaityti knygą, kuri iššaukia kokią tai teigiamą emociją, įkvėpia meilei, tobulėjimui. Gyvenimo išmintį man teikia gyvenimas ir intuicija. Kiekvieną dieną aš matau tą išmintį, tačiau ne visada ja naudojuosi...nes nevisada turiu tokį tikslą.

Rekomenduoju skaityti savo gyvenimą, mokytis pažinti save ne per knygas, ne per kitų žmonių sukurtus galima - negalima metodus, be jokios patirties ir faktų; o patiems - per savo įvykių, žmonių, savęs susikūrimą, per intuiciją. Rekomenduočiau tuos autorius, kurie užrašo realius savo gyvenimo faktus: pasveikimus nuo nepagydomų ligų, kitokio gyvenimo modelio sukurimą savo gyvenime, natūralumą propoguojančius savo veiksmais. Na gal dar pasakas irgi pravartu paskaitinėti.Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.