Patarimai psichohileriui

Jūs viename iš garso įrašų minite korekcijas, kurias jums įneša VIP klientai, kurie registruojasi su tikslu ne keistis patys, o kažką koreguoti jumyse. Kokios korekcijos? Nes jei jums naudinga gal ir mums, svetainės nariams, tai būtų naudinga?

Atsakymas

Taip, galbūt kai kam būtų naudinga. Kaip pavyzdį pasakysiu, VIP klientas pageidavo, kad kartą savaitėje būtų konsultuojami jo darbuotojai, dėl rūkymo, alkoholio ir nesveiko maisto. Tam reikalui teko kurti specialią programą ir konsultuoti. Kitas pavyzdys, kai klientas patarė atidaryti kabinetą, į kurį jis galėtų bet kada ateiti. ... mąstau, nes kabinetas palengvintų susitikimų darbą. Štai tokio ir panašaus pobūdžio korekcijos ateina iš stiprių žmonių, kurie žino, ko nori.
 man idomu kodel jis to

man idomu kodel jis to paprase savo darbuotojams? 


Alkoholis

Žmogus turi darbo vietų. Dažniausiai prašo įdarbint giminės, tetos ar dėdės išgeriantis sūnėnas bastosi gyvenimu ir neranda savo uosto... na... prašoma už jį, ir jis priimamas į darbą, nors ir nekvalifikuotas. O jeigu tokių darbuotojų 2-3? Yra rizika, kad verslas nukentės? Taip. Išmesti - nemalonu prieš gimines,  tada bandoma imtis priemonių: slopinti priklausomybes algos mažinimu, arba švietimu. Tokie žmonės patys neturi poreikio išklausyti informaciją apie alkoholio ar rūkymo žalą, o jeigu ir išklauso - informacija į juos nepatenka, praeina pro šalį. Todėl labai tikslinga pabandyti psichohileriui pakalbėti su tokiais žmonėmis ir teikiant informaciją praoperuoti minčių vėžį. Darbdavys apmoka, todėl tokie paprasti žmonės noriai klausosi paskaitų. Ir jie nėra piktybiniai, jie tiesiog priklausomi nuo tabalo, alkoholio, nors dar ne visiški alkoholikai.Sakyčiau čia grynai šeimyninis reikalas.Tiesiog aš tuo seniau neužsiėmiau, o dabar užsiimu.


Asistentas paveiksliukas

Darbuotojų konsultacijos

Bendraujant su žmogum lyg ir iš vieno kampo, yra galimybė jam duoti ir daugiau, stiprinti, kaip asmenybę. Automatiškai, kai žmogus įgauna motyvaciją, jis ir darbdaviui naudingesnis, vertingesnis. Todėl tokie dalykai tikrai vertingi ir naudingi. Užsienyje labiau paplitę ir išsivystę, kur darbuotojais rūpinasi kaip vaikais, juk darbuotojai - įmonės turtas. Nuo jų sveikatos ir energijos priklauso darbingumas ir darbo rezultatai.


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.