Pasaulėžiūrių simbiozė

Svetainės narys X:
" Išklausiau jūsų audio kursą ir supratau labai keistą reiškinį: jūsų pasaulėžiūra, metodai, rekomendacijos tikrai unikalios, bet jos savaime papildė mano pasaulėžiūrą ir aš gavau puikius rezultatus, suliedamas informaciją. Esu nustebintas tokia simbiozės jėga. Tai, kas manyje egzistavo žinojimo bloke, staiga įgavo veiksmo pagreitį, o svarbiausia dalis, tai motyvas, aš turiu motyvą veikti. Gaila, kad žmonėms tikrai sunku patikėti, kad jūs esate, ir kad jūs visa tai galite. Žmonės linkę tikėti universitetinėmis struktūromis, o ne pavieniais unikumais. "

Psichohilerio komentaras:

Ne visai sutinku apibendrinimu, kad visi linkę tikėti tik kuo tai valstybiniu.... tiesiog tai profesiniai ir visuomeniniai, įstatyminiai dalykai, ir jie būtini, gyvenant visuomenėje, be to tai visiškai nesulyginami dalykai, nesugretinami. Pavienių žmonių intuicijos, išminties, išmąstymo ir patirties metodai ar receptai, kaip kad šiuo atžvilgiu mano įgarsintos paskaitos, tikrai atranda savo paskirtį, kaip ir jūs atradote mane. Džiaugsiuosi, kad mano kukli svetainė suteikė jums motyvą padaryti tai, kas galbūt vakar atrodė neįmanoma.Asistentas paveiksliukas

Didelis procentas žmonių

Didelis procentas žmonių patiria svetainės informacijos realią naudą - kadangi bando suvokti iš tikrųjų ir pritaikyti. Reiškia norint gilaus suvokimo, reikia patirties, o patirčiai veiksmo :) jeigu ne, tada tai panašu, kad žmogus perskaitęs knygą apie kultūrizmą, laukia raumėnų :)


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.