Nuotaika ir DKL

Ar tiesa, kad nuo vieno žmogaus priklausyti gali visų namų atmosfera: pvz: jei aš susimąsčiusi ar nerami, šeima taip pat tokia pati. jei aš linksma ir patenkinta- visi namai atgyja?

Atsakymas

Žiūrint, kas ir kodėl vyksta. Vienareikšmis atsakymas yra... na... neišmanymas arba nekompetencija... Todėl klaidinga sakyti - taip, kaip ir klaidinga sakyti - ne, nes būtina žiūrėti situacijos esmę.
Pirma tai - ne, tai netiesa. Jeigu taip būtų tai ir būtų :) Deja ... Jūsų emocinė būsena - vidus, įtakoja viską, tačiau ir kitų žmonių vidus įtakoja jus. Jeigu vienas prausiasi, o kiti ne, tai švara namuose nevyraus, o tas, kuris vienas stengsis visada būti švarios nuotaikos, tiesiog išseks ir susirgs.

Gera nuotaika be abejo nešama energetiniame lauke, kaip ir bloga nuotaika, ir ji įtakoja visus ir viską, tačiau žmonės, kurie yra jau susieję savo gyvenimus nesa principu, deja, įpranta prie vienas kito nuotaikų ir nebereaguoja. Todėl kartais jūsų gera nuotaika yra pajuokiama, jūs vaikštote ir šypsotės, o jums sako, ko šypsaisi kaip kvailė? ir gaunate dozę įžeidimų, kurie jums ją sugadina. Ir atvirkščiai - jūsų bloga nuotaika nuskęsta kitų žmonių geranoriškume ir jų pakilioje nuotaikoje ir jūs imate jaustis gerai. :)
Kaip bebūtų gerą nuotaiką dažniausiai keičia bloga :) todėl išmintinga būtų mokytis kelti DKL dvasinį komforto lygmenį, o ne pakibti ant nuotaikų :)

 

 Asistentas paveiksliukas

Žmogaus būsenos įtaka

Žmogaus būsenos įtaka aplinkiniams priklauso ir nuo to, kiek aplinkiniai atsivėrę tam žmogui. Jeigu jiems nesvarbu ką mano jis, kiekvienas turi savo gyvenimą ir yra įpratę prie nuotaikų kaitos, tai kaip ir didelės reikšmės neturi. Bet jei žmonės atsivėrę, jie myli žmogų, jiems jis rūpi, tada manau įtakoja stipriai.


Taip..., kaip ir minėjau,

Taip..., kaip ir minėjau, žiūrint, kas ir kodėl vyksta... Todėl klaidinga sakyti - taip, kaip ir klaidinga sakyti - ne, šiuo konkrečiu klausimu, nes būtina žiūrėti situacijos esmę. Kalbant apibendrinus, pas silpnų nervų žmones, gerą nuotaiką dažniausiai keičia bloga,  ir tai vyksta pastoviai, net kelis kart per dieną, todėl išmintinga būtų mokytis kelti savo dvasią -  dvasinį komforto lygmenį, stiprinti nervus, o ne pakibti ant nuotaikų :) Koks skirtumas įtakoja jos ar neįtakoja, jeigu šeimoje niekas nesikeičia išskyrus sutuoktinių sveikatos pablogėjimą. Žmogaus emocinė būsena yra jo asmeninė ir tik jo jausmas. Jeigu kalbame apie asmenybes.... kiekvienas rūpinsis savo emocijomis ir kels DKL tai ir nebus jokių nuotaikų įtakų ar neįtakų :) ; vienas, nėra atsakingas už kito jausmą ir kaltės neturi jausti dėl kito nuotaikų, nes yra pasirinkimas, kaip reaguoti ir kaip gyventi, kad to nebūtų.. Būsenoje nesa pasirinkimo nėra... todėl ieškoma kaltų, kas sugadino nuotaiką :)

 

 

 


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.