Nepasitikėjimas savimi

Turiu problemų, nepasitikiu savimi. Negaliu tvirtai atsakyti į klausimus, todėl dažniausiai lieku nesuprastas. Dažnai mąstau negatyviai, labai esu pavydus, dėl to pastoviai pykstuosi su mergina. Kai turime susitikti, visada pergyvenu, kad pasakusiu ką tai ne taip ir ji nebenorės manęs, todėl dažnai tyliu, o jai matau su manimi nuobodu. Labiausiai kenčiu nuo negatyvių minčių, jos mane nuo pat ryto kartais išsekina iki visiškos apatijos. Esu dau skaitęs visokių knygų, kaip save susitvarkyti ir bandžiau ilg laiką versdavau save kažką daryti pagal knygas. Tačiau, kaip matai nėra jokių pasiketimų. Labai tikiuosi, kad tu man padėsi.

Atsakymas

Išvardinote daug nekokių savybių Keliais žodžiais atsakyti į jūsų laišką yra neįmanoma, o daug atrašinėti į klausimus, neduoda rezultato, nes jūs paskaitysite ir tuo baigsis. Jums būtinas darbas su savo protu, negatyviais įpročiais, kasdien, po truputį, ir vienas jūs čia irsitės sunkiai, gi jau ne kartą bandėte.

Keisti -  reiškia keisti, reiškia kasdien daryti, o jums lengviausiai bus padaroma bendraujant. Abonementą užsakę nariai kalbasi, dalinasi niūriom ir džiugiom emocijom, kasdienėm situacijom, sprendžia kasdienes problemas kartu su pastoviu stebėtoju ir jie turi galimybes aiškiai matyti, kaip mintis, žodis ir veiksmas daro jų charakterį kitokį, tokį, kokio jie nori. Tai darome kasdien. Vėliau darymas, tampa mėgstamu gyvenimo būdu ir tuo būdu jie tampa įgalūs patys matyti ir keisti savo mąstymą.
 Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.