Meilės menas - saugus ir sveikas

Isklausius jusu Meiles ir Magijos audio, man iskilo klausimas apie seksa . O konkreciai del apsisaugojimo nuo neplanuoto nestumo. Sakykit kaip ten istikruju yra, jei nenaudojami prezervatyvai ("guminis" seksas) ir vyras, tarkim, ivaldes meiles mena ir moka spermos nepalikti moters kune, ar taip mylintis is tiesu neimanoma pastoti? Daug kur rasoma, kad vyrams pries ejakuliacija issiskiria keli lasiukai skyscio, o ten jau gali buti spermatozoidu ir moteris gali pastoti. Kaip yra istikruju? Ar taip mylintis saugu nepastoti net ir tomis dienomis, kai moteris yra vaisinga?

Atsakymas

Esmė yra vyruose. Deja, negaliu pasakyti, kad esu sutikusi daug tokių vyrų, teigiančių, kad jie valdo šį procesą... o tuo labiau ne tik teoriškai... Tam reikalinga gana ilga sisteminga praktika ir, kas labai svarbu - su pastovia mylimąja. Dar labiau svarbu: jokių alkoholių, rūkalų, narkotikų, stimuliarų, nes jie blokuoja savikontrolę, todėl, jeigu vyras vartoja sąmonės atjungėjus: rūko, geria, badosi, be abejo nėra jokio pagrindo manyti, kad jis meilės meno praktikas.
Pastoti nuo meilės meną įvaldžiusio įmanoma tik tuomet, jeigu vyras panorės turėti vaikų. Turite suprasti, kad sėklos neišliejimas dar nėra meilės menas. Jeigu vyras kokiu tai būdu neišlieja sėklos, tai nėra meilės menas, ir be abejo, jokių garantijų, kad nepastosite nėra. Esmė glūdi energijos kėlime. Jeigu vyras nejaučia aplamai energijos, savo kūno energijos, jis neturi galimybių jausti spermos ketinimų, jos vaikščiojimų, ir jos ... valdymo, o sugebantiems valdyti energiją, paklūsta ir sperma, todėl ji niekada nepakliūna pas moterį, nes ji nepakliūna aplamai į kanalą. Sakyčiau meilės meną dažniausiai praktikuoja aukšto pilotažo asmenybė, turinti didelį dvasinį potencialą, gi čia jau gyvenimo būdas, o ne šiaip sau seksas...Asistentas paveiksliukas

Meilės menas

Ejakuliacija ir yra spermos išsiliejimas. Tad kokiame dar skystyje gali būti spermatozoidų? :)

Susijaudinimo ir sekso metu, vyro varpa ir moters makštis išskiria daug skysčių, kuriais kūnai dalinasi ir "maitinasi", taip pat tie skysčiai suartina žmones energetiškai - veikia kaip energijos laidininkas (pvz. vanduo puikus elektros laidininkas).

Jei vyras įvaldęs meilės meną, tai jis viską žino ir supranta, galite pas jį konsultuotis :) Ir žinoma tada nėštumas gali būti tik planuotas. Jei nėra įvaldęs, o dauginimosi instinktą (spermos išliejimą) vistiek nori patenkinti, tai geriau ejakuliuoti ne makštyje. Taip pat geriau vengti sekso vaisingomis dienomis.

Taip pat daug kur rašoma, kad prezervatyvai neapsaugo nuo nėštumo :)


Meiles menas

Tai man vis dar neaisku...:). Tai jei "susijaudinimo ir sekso metu vyro varpa isskiria daug skysciu", tai tuose skysciuose gi gali buti spermatozoidu :). Ir nors vyras valdo seklos vaiksciojima jis gi negali suvaldyti to vienintelio spermatozoido, kuris isleks anksciau laiko ir moteris pastos...?


Asistentas paveiksliukas

Spermatozoidai

O iš kur tame "sutepimo" skystyje gali būti spermatozoidų? Aš esu vyras, bet pas mane spermatozoidai nevaikšto po visą kūną :)

Įsivaizduokite du buteliukus su skysčiais. Kai vyras mylisi, meilės stiprinimui, vyriškų hormonų ir vyriškos energijos perdavimui, taip pat moteriškos energijos pasiėmimui ir energijos stiprinimui (t.y. malonumo stiprinimui) išskiriamas vienas skystis. O kai vyras nusprendžia, kad nori vaikų, tada imamas skystis iš kito buteliuko. Gamtoje ir kūne chaoso nėra. Spermatozoidai nėra asmenybės kurie vaikšto kada nori ir kur nori :)


Meilės menas

Kad būtų aiškiau patariu pastudijuoti tantrą, Dao ir ... vyrų anatomiją, bei fiziologiją; tada galbūt suprasite kad gamtoje  ir harmonijoje niekas nesusimaišo. chaosas, kai sėkla gali patekti ten, kur jos neturėtų būti be abejo vyksta, bet tik chaotiškoje sąmonėje. Sakyčiau anksti kalbėti ir aiškintis kaip ten, melės mene yra, kol nėra pradžioje teorinės filosofinio pagrindo bazės, o vėliau praktinio būtinumo. Be to jūs kaip svetainės narė, jau puikiai žinote, kad sąmonės lygiai... yra skirtinga tikrovė. Meilės menas - nėra veiksmo sluoksnis, kuriame gyvena dauguma, kitaip jo būtų mokoma mokyklose ir šiandien neegzistuotų abortai ar prievartavimas, tačiau tai utopija, nes sąmonės lygiai negali būti pakelti prievarta, o va nuleisti savaime, klaidingos informacijos skleidimu, kas šiandien ir vyksta per žiniasklaidą, galima :)                                                                  


Realybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • dovileee
  • evka
  • Laimaa
  • krisss
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.