Meditacija

Medituoju jau kelis metus tik negaliu suprastiб kodel vis dar turiu problemu? mokytojas sako kad problemu visi turi ir kad reikia kitaip i jas ziureti o meditacijos svarbu nenutraukti. buvau nuvykes i Afinus ten sutikau zmogu kuris issiluoke is mano meditaciju ir labai argumentuotai irode kad neegzistuoja jokia meditacija. esu pasimetes. ka atsakytumete jus?

Atsakymas:

Pacituosiu save: "Kad kiekvienas iš mūsų turi savo asmeninį suvokimą ir savo asmeninius metodus, tinkančius tik jam vienam, vieninteliui, ir tik esamajame momente. Nepainiokite su meditacijomis, dvasingumo.

Vienintelis mano kelias esu aš. Mūsų keliai gali susitikti, net būti panašūs arba kurį laiką tapatūs, ir tada mes jausime artumą vienas kitam, daug duosime vienas kitam, nes eisime šalia vienas kito; tačiau jeigu jūs eisite mano keliu, o aš jūsų – tai mes nebenueisime asmeninės misijos keliu, ir tada ims „važiuoti “ stogai, nuo visko tiek daug išbandyto, tiek daug sužinoto ir nieko nepakeisto. Štai todėl aš ir rekomenduoju savo kurso klausytojams – veikti. Veikti būtent ten, kur matote pas save nelabai patinkančią situaciją ir ją tvarkyti realiais veiksmais, sprendimais ir planais. Venkite debatų, tuščių vertinimų su tais, kurie net nebuvo psichohilerio kurse, ir net negali į jį patekti. Prisiminkite, kad pagrindinė energijos netekimo zona yra ginčas; o naujos informacijos PAĖMIMAS, su pasenusiu mąstymu su strigusiu failu viename sąmonės lygyje, neįmanomas.

Registruokitės į paskaitas norėdamas gauti argumentusRealybės korektorius
Nariams
Nauji nariai
  • IrBarvyde
  • Drugelis
  • asasbasas
  • Dalija
  • Jolanta
Kontaktai
+370 633 60073 info@psichohileris.lt

© 2007 - 2019 Psichohileris. Visos teisės saugomos.